michaela.tajchlova@seznam.cz

Too Faced Gingerbread paletka #43

Too Faced Gingerbread paletka #43

Vánoční limitky už vás teď skoro na jaře asi nezajímají, ale já si tuhle recenzi připravila tak jako tak. Bohužel jsem musela paletka hodně prozkoušet, než jsem vám mohla dát echo. Je to paletka, která obletěla svět a myslím si, že právem. Tak jako si všichni vždycky stěžovali na kvalitu limitek od Too Faced, teď tuhle paletku milují. Jak tom mám ale já? 
SONY DSC
Rozhodně nelituji koupě. Přeci jen, vždy ji mohu prodat, ale některé stíny prostě dobré nejsou, ale to je takhle se vším. 
S obalem si neskutečně vyhráli, to se musí nechat. Především je super, že zachovali původní tvar a vzhled klasických paletek ve stálé kolekci. 
SONY DSC
Pigmentace je suprová, což vidíte sami, ale odstín Frostbite me, což je ten stříbrný (1.odstín v druhém řádku), je krásný, ale při nanášení na štětec se stín uhlazuje a nedostane se tolik pigmentu na štětec a navíc když se to povede, na oku se stejně moc neukáže. Oh snap! je další, který je spíš takový divný. nevím proč, ale ta perníčková barva se třpytkami mi prostě nejde k sobě. Navíc tenhle stín není vůbec máslový, spíš z plíšků, takže nic moc. Ostatní stíny jsou krásně pigmentované, ty třpytivé jsou máslové a nemám s nimi žádný problém, ba naopak. Jediné, co musím dále dodat je, že ti, co ji nestihli nebo si ji nepořídili, tak teď mohou jenom litovat..! Rozhodně mrkněte až na konec článků, je tam spousta fotek téhle paletky :) 

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *