michaela.tajchlova@seznam.cz

Blush Bar paletka od Benefitu #44

Blush Bar paletka od Benefitu #44

Pekelně dlouho jste si museli na tuhle recenzi počkat, ale nemám ve zvyku testovat produkt jen pár týdnů.  
SONY DSC
SONY DSC
Tuto paletku už bohužel nejspíš nikde neseženete. Já si ji koupila na www.sephora.cz, ale byla to tuším limitka. Každopádně cena byla opravdu vysoká. Stála tuším 1750,- a ne všechny produkty mi sedí nebo se mi líbí. Ale i za tuhle cenu se vyplatila, protože jsou to plné verze produktů, ne miniatury a jedna plná verze tvářenky nebo bronzeru vás vyjde na 1090,- a když si to vynásobíte 5, dostanete více jak dvojnásobnou částku.  
Jediné, co pro vás mohu udělat je, že vám dám odkazy na jednotlivé produkty: 
Mrzí mě ale, že Gold Rush a Rockateur jsou si hodně podobné a je škoda, že v paletce není spíše Hervana tvářenka, Sugarbomb a podobně, které mohou udělat jiný nebo respektive zajímavý efekt. 
Tahle paletka obsahuje 4 tvářenky a bronzer. Bronzer je klasická Hoola, ale tu používám zatím v jiné paletce. Přijde mi akorát, že tady maličko práší, ale jinak v pohodě. 
SONY DSC
Galifornia je pro mě prakticky nepoužitelná. Má naoranžovělý odstín a nejen, že se mi nelíbí, ale hlavně se na ní tvoří taková krusta, že mám dojem, že tolik toho produktu nenaberu. Nechci mít sice zdravíčka extra vidět, ale když mrknu na štětec, mám pocit, že tam je opravdu minimum. 
SONY DSC
Gold Rush je krásná tvářenky s lehkým třpytem a je hodně podobná Rockateurce, jen je více do teplé růžové se zlatou. Vypadá hodně přirozeně. 
SONY DSC
Dandelion je moje mega oblíbená tvářenka. Je matná především, což u tvářenek hlavně preferuji, ale se shimmerem mi také nevadí. Přirozenost je druhé jméno Dandelion tvářenky. 
SONY DSC
Rockateur je tmavší než Gold Rush a více studenější. Nevím, která mi vyhovuje více, ale bohužel není ani poznat, která je která, když dáte na jedno líčko jednu a na druhé druhou. 
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *