michaela.tajchlova@seznam.cz

Urban Decay lesky HI-FI shine #42

Urban Decay lesky HI-FI shine #42

Krásný den! Co na nákupu na stránkách Urban Decay miluji je, že dostanete k nákupu nějaký vzoreček, takže máte představu o tom, co by se vám do sbírky hodilo a co ne. Proto vyzkoušení nějakého neznámého produktu je super jakou jsou tyhle lesky.  
SONY DSC
Řekla bych, že to od nich není nějaká novinka. Ale nic dlouhodobého také ne. Nikdy jsem na lesky nebyla, ale tohle byla příležitost to změnit. Odstíny, které jsou mohla vyzkoušet jsou Obsessed, Dirty Talk, Backtalk Snapped. 
Odstín Obsessed je na rtech takový průhledný s růžovým tónem, spíše vyzdvihne hezkou barvu vašich rtů. Problém ale je, že při promnutí rtů se barva nerozprostře jednotně po rtech. 
SONY DSC
Dirty Talk je taková bronzovo oranžová barva se třpytkama, vypadá hezky, ale mě třpytivé lesky nesluší. 
SONY DSC
 Backtalk je ikonický odstín, ale bohužel mi přijde, že má jiný odstín než v kompaktu. Je tmavší a víc studenější. 
Odstín Backtalk
SONY DSC
Poslední odstín Snapped je hodně zajímavý a především nenositelný třpytivý holografický stín. Spíše ideální jako efektovka na nějakou přirozenější rtěnku. Mění se z červené, fialové až po modrou.  
Odstín Snapped
SONY DSC
SONY DSC
Tyhle lesky mi prostě nesedly. Jsou sice hezky hutné a příjemné na rtech, ale na druhou stranu cítíte, jako byste měli na rtech mega vrstvu. Navíc jsou všechny tyhle odstíny v mentolové chuti a lehce na rtech brní a chladí. Neříkám, že to bylo nepříjemné, možná že i způsobuje plumping efekt, ale ten já moc nemusím. Upřednostňuji komfort. Takže žádné pálení ani chlad na rtech. Lesky hodně lepí, což není taky nic příjemného. Udělala jsem pro vás aspoň 2 fotky, abyste měli představu o tom, jak vypadají. Každopádně pro mě nemá smysl si je pořizovat, ale jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet. Nic méně rozhodně bych je doporučila těm, kteří mají lesky rádi a sluší jim.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *