michaela.tajchlova@seznam.cz

Sephora │ČERVENEC 2019

Sephora │ČERVENEC 2019

V červenci jsem si opět koupila pár produktů v Sephoře. Začínám opravdu čím dál tím více řešit skincare a dělá mi to stejnou radost, jako nějaká paletka. 
Plátýnkové masky od Sephora Collection mám ráda. Vyzkoušela jsem už liči, zelený čaj a tentokrát mám i granátové jablko. Stojí 125,- a jsou super. Hezky hydratují, krásně voní a vyživí.
SONY DSC
Ponožky naplněné maskou na nohy jsou taky super, zvlášť, když chcete třeba v létě nosim žabky, sandále a chcete, aby nohy vypadaly dobře a nebyly suché. Levandulová i mandlová vůně byla super. Tohle je také mandlová vůně, akorát v Barbie edici. Stojí tuším taky okolo 130,-
SONY DSC
Všichni mluvili o značce Pixi a jejich pleťových vodách. Já si koupila menší balení za 340,- a to konkrétně Retinol Tonic. Tato složka prý údajně pomáhá ke stálému mladistvému vzhledu pleti. 
SONY DSC
SONY DSC
Jelikož jsem byla moc šikovná, rozlomila jsem si pinzetu na obočí, takže jsem sáhla po téhle, která vypadá, že s ní půjde obočí trhat raz dva. Byla ve slevě za 140,-, tak doufám, že mi nahradí tu, která mi do teď sloužila dobře.
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *