michaela.tajchlova@seznam.cz

Hodnocení řasenek

Hodnocení řasenek

Tento článek bude poměrně krátký, protože tolik řasenek doma nemám. Přijde mi to extra zbytečné mít doma x řasenek. Pak akorát vyschnou a využijete jejich polovinu. Chápu ty, kteří zkouší, ale já zkouším, ale až po spotřebování alespoň jedné řasenky. 
SONY DSC
1. Tak jak jsem už básnila o Too Faced Better Than Sex řasence, tak vám je jasné, že bude na prvním místě. Má tvar přesýpacích hodin a tímto tvarem mi opravdu vyhovuje. Po čase trochu vyschne, ale vyhovuje jak mokřejší, tak sušší. Jednoduše uspořádání štětin je super, že mi rychle, ale opravdu rychle obalí řasy, zahustí a prodlouží. Je ale lepší pak řasy pročesat nějakou řasenkou, která řasy spíše rozdělí. Koupíte ji v Sephoře a mimochodem mě v Sephoře hrozně naštvalo, že během cca 2 měsíců ji zvedli ze 310,- na 490,- v miniatuře.
SONY DSC
SONY DSC
2. Nemyslela jsem si to, že se umístí tady právě Yves Rocher Crazy Sexy Pulp, ale je to tak. Je hodně podobná Too Faced BTS, ale spíš kartáčkem, nikoliv tou vodičkou. Štětiny jsou více zahuštěnější, proto i trvá déle řasy obalit, každopádně s ní jdou udělat opravdu hezké řasy, jen to trvá déle, než s předchozí řasenkou, se kterou to jde rychleji. Koupíte ji na e-shopu YR nebo v jejich buticích za cca 400,-.
SONY DSC
3. Myslela jsem si, že Nars Climax řasenka předčí mé očekávání, protože její extra miniatura mě přesvědčila. Přijde mi, že v některých místech nabírá více produktu, respektive někde řasy obalí více, někde méně. Štětiny jsou hlavně docela tvrdé, ne tak měkké jako u TF nebo YR. Kartáček má poměrně klasický tvar. Není nejhorší, je dobrá, ale až po spotřebování si budu jistá, jestli se vyplatí koupit znovu nebo ne. Koupíte ji v Sephoře za 300,- v miniatuře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *