michaela.tajchlova@seznam.cz

Hodnocení rozjasňovačů

Hodnocení rozjasňovačů

Rozjasňovače jsou produkty, které ráda používám, ale není to nutnost, jako je pro mě například bronzer. Někdy chci vypadat prostě přirozeně a zbytečně se nelesknout. Když už, tak mám ráda svojí sbírku, která obsahuje opravdu širokou škálu produktů, která si je svými odstíny sice podobná, ale rozhodně tu nemám žádný, který by nebyl skvělý.
1. Můj nejnovější kousek musím zařadit na první místo, protože si ho díky odleskům, barvě a konzistenci bezpochyby zaslouží. Je to Too Faced rozjasňovač v odstínu Blinded by the light. Je stříbrný s lehkým náznakem zlaté. Je hodně pevně slisovaný a dělá přirozený lesk, který nevypadá extra nepřirozeně. Koupíte ho v Sephoře za 860,-.
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
2. Na toto místo jsem musela zařadit Beccu, ale rozhodovala jsem se opravdu dlouho, ale řadím sem odstín C Pop, protože má takovou hodně zajímavou barvu. V pánvičce je hodně bronzovo oranžový, ale na pleti se spíše leskne do studené zlaté. Becca rozjasňovače se pohybují okolo 1000,-, proto si pořizuji spíše cestovní verze, které stojí polovinu této ceny a stejně vám vydrží poměrně dlouho. Další výhodou menšího balení je určitě to, že konkrétně u rozjasňovačů je zbytečné si kupovat velké pánvičky. Já ho nenosím právě tak často, za to bronzery nikdy nevynechám, jak už jsem tu psala. Za 490,- ho seženete v Sephoře.
SONY DSC
SONY DSC
3. Hned na 3.místo řadím Beccu v odstínu Rose Glow. Je to krásný rosegold odstín, který ale není tak unikátní jako předchozí odstín. Tenhle odstín ale bohužel nekoupíte samostatně. Nejsem si jistá, jestli se stále prodává v Sephoře, ale zakoupila jsem ho tuším asi za 490,- v balíčku spolu se slupovací maskou od značky Glamglow. Balíček má cenu více jak 1000,-, takže jsem neváhala. Oba tyto rozjasňovače mají i zrcátko, což je super.
SONY DSC
SONY DSC
4. Dále tu máme už jen rozjasňovače od Nyx, které jsou ale také super. Dle mého názoru je Nyx v těchto produktech opravdu machr, ale na mé vyzkoušené od Too Faced nebo Beccy to zase nemá, ale pokud si nechcete kupovat takhle drahé rozjasňovače, Nyx je super možnost. Tenhle růžový odstín mi připomíná právě Rose Glow od Beccy a je vidět, že ho opravdu často používám. Pigmentace super a pěkně drží. Je ale pravdou, že pokud se mrknete na swatche, ten od Beccy je na pleti více růžový a ten od Nyxu je velkou kapkou stříbrné, což je mi bližší, ale konzistence a výdrž Beccy je jednoduše nedostižná.
SONY DSC
SONY DSC
5. Trošku extravagantnější rozjasňovač dle mého není podmínkou mít ho ve vaší sbírce. Je to odstín Twillight Tint, což je tyrkysový odstín společně s krásnou stříbrnou. Ideální je ale především pro bledulky v zimě. Takže tenhle rozjasňovač sem tam vytáhnu spíše jen v zimě. V létě, kdy jsem opálená mi nesluší a navíc raději nosím teplejší odstíny. Najdete ho na e-shoup Nyxu za necelých 300,-.
SONY DSC
SONY DSC
6. Poslední místo zaujímá právě zlatý rozjasňovač z paletky Love Contours All. Je na mě bohužel až moc zlatý a tmavý, takže je super spíše jako oční stín a pokud jako rozjasňovač, tak jedině s lehkou rukou. Cena paletky se pohybuje okolo 600,- na e-shopu Nyxu.
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *