michaela.tajchlova@seznam.cz

Nars tvářenky a rozjasňovač #67

Nars tvářenky a rozjasňovač #67

Od Kristýnky jsem opět dostala krásné produkty na vyzkoušení! Můžu říct, že za mě super. Jsou to opět trochu dražší kousky, ale zjistila jsem, že po pár použití už vím, že opravdu stojí za to!
Mám tu 3 produkty od Narsu a to 2 tvářenky a jeden rozjasňovač a tím právě začneme.
SONY DSC
Rozjasňovač mám tedy v odstínu Capri. Přijde mi, že má takovou stříbrnou barvičku s lehkým meruňkovým nádechem. Má takovou zajímavou konzistenci. Respektive ne takovou, na jakou jsem zvyklá. Mám totiž rozjasňovače, které jsou mega krémové nebo opravdu pevně slisované a tohle je něco mezi tím, což ale neberu jako chybu. Výsledek je na pleti opravdu hodně jemný, takže pokud máte rádi odlesky jako diskokoule, tohle nebude nic pro vás. Nicméně je to ideální odstín pro každý odstín pleti na každé roční období. Jelikož ale rozjasňovačům moc nedám, není pro mě prioritou si takhle drahé kupovat. Proto jsem velice ráda, že jsem měla možnost tuhle krásku vyzkoušet, ale zůstanu u né tak drahých kousků. 
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
Tvářenka v odstínu Madly je nude tvářenka v hnědém odstínu se shimmerem. Jelikož jsem nikdy produkty na tvář od Narsu nezkoušela, neodhadla jsem, že by se jednalo o tvářenku, ale tipovala jsem jemný, světlý bronzer. Nicméně jako bronzer také funguje skvěle! Kdyby nebyl tolik shimmerový, bylo by to super. Dle mého má být tvářenka spíše do růžových tónů, ale záleží na vašem vkusu. Každopádně výdrž je taky suprová!
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
Poslední miminko, které tu mám, je také tvářenka v odstínu Goulue. Je hodně podobná TheBalm Cabana boy tvářence. Je to sytá růžovo fialová barva a jelikož není moc pigmentovaná, což je dobře, tak vypadá opravdu hezky a přirozeně. Takový odstín bych si klidně i koupila, ale myslím, že levnější varianta od TheBalm mi postačí. 
SONY DSC
Celkově jsem moc ráda, že mi Kristý půjčila tyhle produkty! Hlavně díky ní vyzkouším něco, co jsem nikdy nevyzkoušela a především pak vím, co potřebuji nebo naopak mít nemusím. Tyhle produkty jsou ale topky a to fakt. Akorát momentálně nejsem ve fázi, kdy bych je opravdu potřebovala. Možná za nějaký ten měsíc při mém stálém měsíčním příjmu sáhnu po tom krásné rozjasňovači. No, uvidíme! Co vy a produkty od Narsu? 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *