michaela.tajchlova@seznam.cz

Urban Decay Moondust #66

Urban Decay Moondust #66

Další parádní kousek, který jsem měla možnost vyzkoušet, je monostín Moondust od značky Urban Decay. Nikdy jsem nezkoušela monostíny od UD, tak jsem ráda, že jsem konečně tu možnost měla. Upřímně ale musím konstatovat, že na monostíny moc nejsem. Mám doma jeden od Nyxu a ikdyž se jedná o krásnou barvu, tak bohužel po něm prakticky nesahám. Tím chci říct, že raději sáhnu po paletce, kde mám vše, co potřebuji a monostíny už jdou maličko do pozadí. Každopádně  mrkneme na kvalitu tohohle skvostu a uvidíme, jestli si ho jednou do své sbírky pořídím i přes moji nevyužitelnost monostínů. 
SONY DSC
SONY DSC
Na půjčení mám odstín Lounge. Je docela náhoda, že jsem tenkrát viděla krásný duochromatický stín u GetTheLouk a když jsem si ho chtěla pořídit, už jsem nedohledala, jak se jmenoval. No, světe div se, ale je to právě tenhle krasavec! Odstín je tedy především tmavě modrý. Hodně jsem se bála, že mi slušet nebude, ale můžete posoudit sami na fotce. Nicméně na fotkách můžete také vidět swatche z různých úhlů. Kromě modré se mění do červené, hnědé a maličko v ní vidím i zelenou. Jak mi Kristýnka řekla, tak stačí ho dát na celé víčko a rozblendit a ona se hezky ztratí do červeno-hnědé. Blendí se sice krásně, ale pořád by se mi lépe blendilo s matným stínem. V tomhle počasí, kdy je už pořád zataženo úplně neodhadnu, jestli je stín rozblenděný dobře, ale tohle je spíše jen dodatek, ne, že by se jednalo o chybu stínu.
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
Stín je neuvěřitelně máslový, o pigmentaci vůbec nemluvím. Jelikož mám doma i Naked 2, věděla jsem co čekat, ale tohle je trochu něco jiného. Je mnohem krémovější než třpytivé stíny v paletce. Dá se hezky nanést jak štětcem, tak i prstem. Je ale jasné, že prstem se pigmenty lépe uhladí a více se třpytí, nicméně hezkého a holografického výsledku dosáhnete i štětcem s krátkými štětinami nebo plochým štětcem. Není to nic na běžné nošené, ale na party, plesy, oslavy nebo jednou za čas i jen tak, se určitě hodí. Záleží pak na tom, jestli vám takové stíny sluší.
SONY DSC
Momentálně jsem teď ve fázi, kdy ho chci, ale nepotřebuji, ale spíše finanční stránka je to, co mě maličko omezuje. Určitě si ho pořídím, protože tohle je odstín, který je opravdu unikátní. Za sebe ho můžu doporučit, akorát cena 620,- je opravdu vysoká. Konkrétně tenhle odstín koupíte na stránkách Urban Decay tady. Monostíny této značky koupíte i v Sephoře, ale tam jsem tenhle odstín nenašla. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *