michaela.tajchlova@seznam.cz

Sypký transparentní pudr MUFE

Sypký transparentní pudr MUFE

Abych pravdu řekla, tak na drahé pudry moc nejsem. Respektive pokaždé, co jsem je vyzkoušela, byly super! Ale jelikož mi podobnou službu dělají kompaktní pudry z drogerie, tak rozhodně nepotřebuji mít highend pudry.
Tenhle pudřík v cestovní verzi od značky MUFE, je tedy transparentní a sypký. V minulosti jsem vyzkoušela ještě jeden sypký highend pudr od Too Faced, akorát zabarvený a udělal stejně finiš, jako tento. Tím pádem musím podotknout, že i tento pudřík je super a rozhodně si ho šetřím! 
SONY DSC
SONY DSC
Čím se ale liší od těch klasických z drogerky? Pokud opominu cenu, tak mi udělá mnohem sametovější pleť než pudr z drogerky. Jasně, možná v tom se odráží i již zmíněná cena. Pleť mi i zůstane déle matná, ale záleží na okolních podmínkách. V letních vedrech se to opravdu porovnávat nedá. Na druhou stranu si ale myslím, že pudr z drogerie zase na druhou stranu udělá službu jakou má a to zamknout makeup a zmatnit pleť. A to je pro mě základ. Dělá to jak levnější, tak i drahý pudr. U toho drahého je i nějaký ten benefit, ke kterým jsem se už vyjadřovala. Svým způsobem je ale super, že vám ten levnější pudr neudrží pleť matnou celý den, protože trocha lesku vypadá mnohem přirozeněji. Mě to ale nevadí, protože i přes to, že potřebuji, aby mi makeup vydržel celý den, 1x nebo maximálně 2x pleť přepudruji.
SONY DSC
Zpět ale k tomuto pudru. Je hezky jemně namletý a nepotřebujete ho velké množství, stačí opravdu málo. Bála jsem se, aby nebyl na pleti vidět a vůbec. Je neviditelný a hezky na pleť přilne. Za sebe ho můžu doporučit všema deseti, akorát počítejte s vyšší cenou. Já ho dostala od kamarádky, takže cenu vám neprozdradím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *