michaela.tajchlova@seznam.cz

MAC Fix +│PROSINEC 2018 #40

MAC Fix +│PROSINEC 2018 #40

Ještě tu mám restík za prosinec. Ano, ještě pořád jsem to všechno nedala dohromady, ale teď už mám zase pěknou řádku článků naplánovanou, takže pravidelnost bude na místě a žádné resty už tu nebudou.  
SONY DSC
Mým mega oblíbeným produktem za rok 2018 jsou právě tyhle Fix +, které jsou fakt super. Tohle balení bylo v akci za 390,- a jsou tam hned 3 Fix + a to s vůní růží, kokosu a levandule. Abych pravdu řekla, tak mým favoritem je levandule. Levandule uklidňuje a kolikrát jen tak osvěžím obličej. Kokos už je taková klasika. Mám kokosový jak Hangover setting sprej od Too Faced Quick Fix od Urban Decay. Takže tahle parfemace mě vůbec nepřekvapila. Ta růžová je hodně zajímá. Je to realistická vůně, ale bohužel, ikdyž růže jako květiny miluji, tak jejich vůni moc nemusím, ale spotřebuji ho.  
SONY DSC
Pokud hledáte super setting sprej, rozhodně mrkněte na stránky Macu, protože se to rozhodně vyplatí! Jak už jsem řekla, tak balení 3 sprejů stálo 390,-, přitom za 310,- koupíte 30 ml mini balení.  
Pokud si vezmete v potaz například značku Urban Decay nebo Too Faced, které také prodávají také miniatury a velké balení setting sprejů, ale za jinou cenu. Koukala jsem, že tyhle dvě značky mají malé balení také pro 30 ml, ale UD za 400,- a TF za 450,-! To je vlastně o 90,- - 140,- více. Přitom i MAC je započítáván mezi ty kvalitní high-end značky. Velké balení po 100 ml stojí 550,- ale TF klasické balení po 120 ml stojí 990,-. Vážně byste byli ochotni dát takové peníze za něco, co zvládne takový produkt za polovinu? UD má sice balení po 118 ml, ale alespoň za 850,-. Pořád se to ale nevyplatí. 
SONY DSC
Navíc parfemace i toho klasického Fix + je jemná, cítím z toho nějaký nádech drahého parfému. Jinak je super ho používat jak pod makeup, tak i na makeup. Pak hezky drží celý den, nemám s ním problém. Střička je taky v pohodě, nedělá extra velký rozprach.  
Poslední věc, kterou je třeba zmínit, že co jsem začala nakupovat na stránkách Macu, tak dostávám k nákupu právě tenhle fixační sprej, tak mrkněte na jejich e-shop a nakupujte! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *