michaela.tajchlova@seznam.cz

Nyx Total Contol makeup #41

Nyx Total Contol makeup #41

Po extra dlouhé době, jak je u mě zvykem, vám dávám report o makeupu, který už jsem v minulosti vyzkoušela. Je to kapátkový makeup od Nyxu, která jsem používala kdysi ve dvou nejsvětlejších odstínech.

Přestala jsem je ale používat z důvodů, který nemá vliv na vlastnosti makeupu. Je ho pouze 13 ml a to je jeho slabost. Stojí asi 400,- a jelikož jsem ho používala denně, za necelý měsíc byl pryč. Kdybych měla Nyx někde poblíž, asi mi nebude dělat problém si ho prostě koupit. Ale když k tomu všemu přičtu i poštovné, už jsme na ceně, kdy se mi vyplatí koupit dražší, který udělá lepší službu a hlavně ho bude větší množství.

Avšak jeho vlastnosti jsou super. Tenhle mám v mém letním odstínu a to v odstínu Medium olive. Řekla bych, že je na mě maličko do žluta, byť mám lehce narůžovělý podtón. Ale při dokonalém zapracování to vůbec nevadí.

Volila jsem tento makeup právě na léto, protože je sezónní, tudíž ho tolik nespotřebuji. Navíc je spíše vodový, než tekutý. Takže na léto máte lehkou a tenkou texturu makeupu, ale přeci jen střední krytí, které mi ale bohatě stačí. Já v létě nesnesu krustu makeupu, pod kterou mám pocit, že se až dusím, tohle je super.

Pokud nepotřebujete extra vysoké krytí, tak tohle vám stačit bude. Já pleť problematickou nemám vůbec, takže spíše potřebuji sjednotit pleť, ale BB krémy prostě používat nechci. Pigmentaci můžete navýšit vrstvami, pokud byste chtěli vyšší krytí.

Vyzkoušeli jste tento makeup také? Jaké jsou vaše zkušenosti s makeupy od Nyxu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *