michaela.tajchlova@seznam.cz

L’oreal Les Chocolats matná dlouhodržící rtěnka #39

L’oreal Les Chocolats matná dlouhodržící rtěnka #39

Milovníci rtěnek, rychle sem. Rtěnka z drogerie. Jaká asi bude? Bude to pro mě Hot or Not?  
Jasně, že hot. Tohle je rtěnka, kterou se vyplatí koupit. Má však i vlastnosti, které někteří z vás jednoduše neocení a pro vás to tak hot produkt z drogerie nebude.  
Jestli jste už vyzkoušeli tekutou matnou rtěnku od Maybellinu Super Stay Matte Ink, kterou mám taky moc ráda, s touhle budete taky spokojení. Naštěstí nabízí jinou škálu barev, než L'oreal. L'oreal se spíše drží, jak už název říká, těch čokoládových, čili hnědých tónů, narozdíl od Maybelline, která nabízí spíše odstíny do růžova až do fialova.  
SONY DSC
Zpátky k téhle značce. Já jsem vzala jednu v odstínu Candy Man, je spíše růžová do studeného tónu, což se mi líbí. Nedoporučuji ho ale k tmavého líčení. Neříkám, že to nevypadá dobře, ale jednou jsem to udělala a teď už bych volila tmavší odstín. Světlé líčení můžete vždycky doplnit o světlejší nebo výraznou rtěnku, ale většinou k tmavým očím pasuje výrazná rtěnka, což tahle na není, ikdyž se to možná nezdá.  
SONY DSC
Jelikož jsem ji přirovnávala k Maybelline rtěnce, je to proto, že sice zaschne, ale zanechá takový lepkavý pocit, proto jsem už na začátku řekla, že někomu sedět nebude, pokud preferujete suchý finiš. Mě tenhle ani ten suchý nevadí, ale takhle rozhodně rty nevysuší a je celou dobu příjemná a hezky drží. Navíc pigmentace je mega skvělá. 
Konečně ale drogerie zapracovala na hezkých obalech, tenhle nevypadá vůbec lacině.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *