michaela.tajchlova@seznam.cz

Další MAC │ÚNOR 2019

Další MAC │ÚNOR 2019

Do Macu jsem se zamilovala už minulý rok, proto nákup dalších pro mě nebyl nijak obtížný. Dneska to sice bude opět o rtěnce a setting spreji, ale doufám, že si od Macu vyberu i nějaký jiný produkt. 

Klasický setting sprej od Macu v originální a cestovní verzi už ode mě znáte. Jak už jsem řekla, fixačních sprejů není nikdy dost a já ho opět dostala k mojí objednávce. Krásně voní, hezky fixuje a je to můj nejoblíbenější fixační sprej vůbec. 

SONY DSC

To, co mě přimělo nakoupit další produkty, byl slevový kód od jedné kosmetické blogerky, která měla zpřístupněnou Valentýnskou slevu 15 % + doprava zdarma. Objednala jsem si proto mini rtěnku v matné verzi a to v odstínu Whirl. Díky slevě a dopravě zdarma jsem zaplatila celkem asi 255,-. Což je super vzhledem k tomu, že jsem k nákupu dostala i dárek.

Rtěnka je opravdu malinká, ale ideální na cestování, nebo na ples do kabelky. Jediný problém, který s ní zatím mám je to, že prostě nejsem, na tmavé odstíny v kompaktu. Je potřeba si dávám u tmavších odstínů pozor na výdrž a popřípadně poopravit. 

SONY DSC

SONY DSC

Jaké odstíny rtěnek od Macu máte nejradši a které byste mi doporučili? 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *