michaela.tajchlova@seznam.cz

Born this way sypký pudr od Too Faced #34

Born this way sypký pudr od Too Faced #34

Nikdy jsem nevyzkoušela žádný sypký pudr a já sáhla zrovna po tomhle cestovním balení Born this way od Too Faced. Jestli to byl přešlap se dozvíte dál v článku.  
Ano byl to přešlap. Proč? Protože je na něm skoro všechno špatně. Je to divné, ale použitelný kupodivu je, ikdyž mi na něm vadí snad všechno. Po spotřebování si ho ale bohužel znovu nekoupím, takže dnes to máme opačně. Tohle prostě nedoporučuji
SONY DSC
Balení je krásné, o tom žádná, ale nepraktické. V balení je pár dírek, kterými se dostává pudr na povrch balení. To je právě to, co mi nesedí. Buď se dostane z balení pudru moc, nebo skoro nic. Hlavně když mám na štětci až moc pudru a hlavně na jednom místě, snažím se ho oklepat, ale tím právě vytlačuji velké množství produktu ven, takže práší všude kolem. Což je nepraktické, protože půlku množství mám na obličeji a další půlka je někde v mém pokoji. 
Udělá sice plyšovou pleť, což je hezké, ale ne vždy je to příjemné. Občas mám pocit, že mě vysušuje a mít ho na pleti celý den není dvakrát skvělé.  
Odstín má být transparentní a barva je spíše do žluta. Sedí mi, to sice ano, ale transparentní pudr si představuji maličko jinak. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *