michaela.tajchlova@seznam.cz

Makeup Revolution London By Petra paletka #33

Makeup Revolution London By Petra paletka #33

Přeji Vám opět hezký začátek nového roku 2019 a konečně se dostávám k recenzi paletky, kterou vytvořila blogerka Petra Lovely Hair ve spolupráci s MRL. Tuhle značku propaguje a používá spoustu blogerů a mohu za sebe říci, že od téhle značky snad nemám žádný produkt nijak oblíbený. Je to průměrná značka s velice průměrnými produkty a přitom je tak chválená. Mezi průměrný produkt ale bohužel patří i tato paletka. 
SONY DSC
Pokud jste nečetli v novinkách představení této paletky, tak sem mrkněte, protože to, co jsem zmiňovala předtím už tu zmiňovat nebudu.  
Chtěla bych se tu zaměřit na konkrétní stíny, které mě zaujaly, fungují, popřípadě nefungují a tak dále. 
SONY DSC
SONY DSC
Odstín Canary a Candy Apple už jsem zmiňovala, proto koukneme na jiné. Hubby's Fave je krásný odstín. Hezky se nanáší, pigmentace je super, ale vůbec nevydrží v takové pigmentaci na víčku. Hodně se vytrácí a to prostě není dobře. Co mě fakt mrzí, tak že odstín Queen B není takový, jaký jsem si představovala. Byl by hezčí, kdyby byl více duochromatický a ukázal by lesk dvou barviček. Tohle je zašlá měňací hnědo-modrá barva, která na oku nevypadá vůbec dobře. Průměrem bych ale nazvala i B-day girl, Golden boy, Drugstore Queen, Best Friends a Princess Dress. Jsou to převážně zlaté, stříbrné a rose gold barvy, které nejsou tak pigmentované, jak bych chtěla a na oku to není třpytka na třpytce ve vrstvách, ale třpytka sem a třpytka tam. 
Odstín OMG a Honeymoon jsou pro mě zase nepoužitelné, protože takové barvy. All Black Everything zase nedostává svému jménu, protože podle Petry je spíše antracitová, která není tak tvrdá a lépe se s ní pracuje. Já ráda používám černou z UD paletky Naked 2 a nemám s ním problém. Spíš opravdu nechápu, proč se takhle jmenuje, když to není černá jako černá. 
Mezi ty hezčí patří I'm shook, krásná červená se třpytkama, která už více použitelná než Candy Apple. Gossip je krásná vínová, tu ještě nemám a hezky se nanáší. Hashtag se je krásná kakaová pudrová a ty lehce studenější Multi tasker a Get ready. Poslední, který mě oslovil je Swiss Praline, který je se svou výdrží opravdu na hraně, ale lehké ztmavení vnějšího koutku je v pohodě. 
Zbytek je hodně průměrný a nestojí ani za řeč. Každopádně si myslím, že dle mého vkusu by Petře seděla lepší značka. Koneckonců, má svou vlastní, tak proč nezkusila vytvořit své vlastní odstíny?..To už bych ale polemizovala moc. Zpátky k paletce. Kdybych si ji mohla od někoho vypůjčit přibližně na 2 týdny, než bych vyzkoušela všechny odstíny, nekoupila bych si jí. Za mě nedoporučuji, ale vím, že spousta z vás, pokud ji máte doma, je s ní spokojená a chválíte si ji. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *