michaela.tajchlova@seznam.cz

Too Faced Better Than Sex a TF Pink Swan Lip Gloss #35

Too Faced Better Than Sex a TF Pink Swan Lip Gloss #35

Mám pro vás recenzi dvou produktů, které jsem koupila společně s Dream Queen paletkou a musím říct, že tahle recenze bude taková napůl dobrá a napůl špatná. 
SONY DSC
Na lesky jsem nikdy nebyla a rozhodně nikdy nebudu. Použila jsem ho asi tak 2x a to jednou na nahé rty a nevypadalo to jednoduše dobře, což jsem čekala. S leskem jako takovým není nic špatně, ale mým úzkým rtům prostě nesluší. Zkusila jsem ho i na tekutou rtěnku a vypadalo to dobře! Jenže pak jsem zjistila, že tekutá dlouhotrvající rtěnka ztrácí svůj význam výdrže (logicky). Abych pak měla lesk kvůli tomu, aby rty vypadaly lépe, ale po jídle nebo po pití bych jej stejně dvěma vrstvami musela opravit, díky nechci. 
Lesk je růžový, spíš jako cukrová vata se zlatými a duochromatickými třpytkami. Normálně ho nekoupíte. Byl k dostání jako limitka právě u již zmíněné paletky a proto se ho přeci jen nechci zbavovat, ale k čemu mi bude, když by mohl dělat parádu někomu jinému, kdo ho využije více. 
SONY DSC
SONY DSC
Better than Sex řasenka, mega ikonická řasenka, která se objevila v top produktech za rok 2018, tak sem mrkněte, pokud vás zajímají moji oblíbenci. Má tvar přesýpacích hodin a vyhovuje mi. Hlavně je super, že je kartáček pevný a není z měkké umělé hmoty. Tohle menší balení mi naprosto vyhovuje. Spousta lidí si stěžuje na to, že je řasenka ze začátku moc mokrá, po pár aplikacích je to v pohodě, protože lehce vyschne a nakonec se všichni rozčilují, že vyschne moc brzy. Tohle menší balení by mělo být v pohodě. Hlavně nebudu řešit vysychání řasenky. Lehce už vyschla, ale je v pohodě a v pohodě i byla, když byla mokřejší. Co se peněz týče, rozhodně za to stojí jí koupit, protože cena 310,- není skoro nic oproti plnému balení za nějakých 700,-. Takže to plné bych nedoporučovala kupovat. Zbytečná investice. Sice se mi občas stane, že se mi řasenka obtiskne na horní víčko, ale dělá mi to prakticky každá řasenka. Jinak hezky prodlouží, zahustí a nadzvedne řasy, takže za mě super objev, za který jsem mega ráda.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *