michaela.tajchlova@seznam.cz

Yves Rocher kávový sprchový gel #76

Yves Rocher kávový sprchový gel #76

Sami rozhodně víte, že mám ráda spoustu produktů od Yves Rocher. Miluju sprochové gely s mandarinkou, broskví, bazalkou nebo s kokosem. Co je ale naprostá topka je právě tenhle kávový. Který ve vás při koupeli evokuje chuť na kvalitní kávu, no fakt nekecám.
SONY DSC
Menší balení vás vyjde asi na 79,-, větší pak na nějakých 120,-. Pro mě je to spíše takové občasné zpestření, protože nemá pro mě smysl ani význam neustále používat tak drahé sprchové gely. U Yves Rocher mě nejvíce baví právě kombinace daných surovin jako Mandarinka a cedrové dřevo, broskev a anýz, malina a máta a tak dále. Klasickou vanilku, kokos a jiné podobné vůně koupíte snad od každé značky, která se zaměřuje na produkty na tělo. 
SONY DSC
Rozhodně vám jej mohu vřele doporučit, protože tohle jsou opravdu super sprchové gely, které mají výjimečné kombinace. A jelikož se blízí Vánoce, vaše blízké klidně potěší nějaký balíček z těchto produktů. Yves Rocher ale prodává na Vánoce spoustu balíčků za výhodné ceny, ale mají i vánoční limitky. Tak mrkněte na jejich stránky. Odkaz na sprchový gel je tady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *