michaela.tajchlova@seznam.cz

M.A.C Fix+ s vůní levandule #75

M.A.C Fix+ s vůní levandule #75

Mega oblíbený produkt od Macu, který jsem doplnila po 2 spotřebovaných miniaturách. Miluju tenhle fix+ a za nic bych ho už neměnila. Většina z nás má své favority, ale i tak zkouší produkty, které jsou stejně kvalitní, ale za méně peněz. Já už ho našla a dál rozhodně nehodlám zkoušet další fixační spreje.
SONY DSC
Je super jako báze pod makeup, dále jako klasický fixátor na makeup, ale je super i v létě, kdy ho šoupnete do lednice a během neuvěřitelných veder se s ním krásně osvěžíte. Je to fajn zvlášť když máte makeup, protože vám ho nerozmočí jako klasická voda. Kamarádka se ale zmínila, že je prý super si s ním navlhčit beautyblender nebo klasickou houbičku na makeup. Nezkoušela jsem tuto metodu, ale určitě se pak makeup lépe zamkne a pak už podle mého není potřeba tolik pudrovat kvůli výdrži.
SONY DSC
SONY DSC
100 ml balení vás vyjde na 550,-. Možná vám to přijde jako nesmyslně vysoká částka. Když to ale srovnáte s Urban Decay nebo Too Faced, tak za tuto cenu koupíte pouze cestovní balení a okolo 1000,- se pohybuje plné balení. Takže tohle se opravdu vyplatí. 
Střička je suprová, jak u miniatur, tak u tohoto plného balení. Malé balení vás vyjde asi na 330,-. Zjistila jsem ale, že pokud máte produkt vyzkoušený, není vhodné si kupovat miniatury neustále dokola, protože se to cenově vůbec nevyplatí. Navíc v Macu platí, že pokud vrátíte 5 plných velikostí produktů, dostanete rtěnku v plné verzi zdarma. Bohužel to však neplatí u miniatur. 
Levandulová varianta je poměrně reálná, a proto jsem si ji pořídila znovu. Nicméně mě láká i ananasová nebo melounová varianta. Za sebe tedy fix+ obecně doporučit mohu, ale co se týče speciálně matného nebo rozjasňujícího, tak upřímně nevím. Někdo tvrdí, že jsou super, někdo tvrdí, že nic moc. Ale tahle řada je skvělá a doporučuji. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *