michaela.tajchlova@seznam.cz

Urban Decay Naked Skin korektor #63

Urban Decay Naked Skin korektor #63

Nedávno jsem si koupila v Sephoře miniaturu korektoru Naked Skin od Urban Decay. Cena je sice docela přemrštěná, ale mohu ho jednoznačně doporučit, pokud si potrpíte na high-end kosmetiku. Stojí totiž asi 380,-. Odkaz máte tady. 
Tohle mini balení je opravdu mini, takže na cesty nebo na vyzkoušení ideální. Mám ho v odstínu Light. Bohužel jsem si nevšimla, jestli v brněnské Sephoře nabízí také v miniatuře i jiný odstín, každopádně tenhle mi teď v létě sedí docela dobře. Můj oblíbený Catrice v odstínu 007 je o něco světlejší. 
Aplikátor je hezky plyšový, ohebný a nabere produktu tak akorát. Krytí je vyšší střední, necítím z něj chemickou parfemaci a poměrně dlouho vydrží. Nemohu tedy říct o tomto produktu nic špatného. Za mě ho rozhodně doporučuji, akorát cena za plné balení je opravdu vysoká. 
SONY DSC
Zmiňovala jsem i Catrice HD Camouflage a musím říct, že zapracování, výdrž i krytí je prakticky stejné, respektive plní stejné funkce jako tento od UD, ale za to je za zlomek ceny. Je určitě super jednou za čas zkusit něco nového a dopřát trochu toho komfortu i u produktů, které si běžně kupujete v drogerce, jako jsou produkty na obočí, řasenky, pudry nebo třeba již zmiňované korektory. Pokud tedy nad koupí uvažujete, rozhodně neprohloupíte a mohu ho s klidným srdcem doporučit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *