michaela.tajchlova@seznam.cz

Tony Moly maska I’m Seaweed #64

Tony Moly maska I’m Seaweed #64

Masky od Tony Moly jsem si zamilovala. Nekupuji si je tak často, ale je to spíše kvůli ceně, protože je docela vysoká. Za jednu takovou masku dáte cca 145,- - 150,-, což za jednorázovou plátýnkovou masku není zrovna málo.
Od mojí kamarádky jsem dostala na vyzkoušení jednu z variant. Nepamatuji si, jaká to byla, ale byla super. Stejně tak jako I'm Acerola, kterou jsem si následně na to koupila v Sephoře sama, stejně jako tuto. 
Baví mě, že mi nepadá tolik, jako jiné plátýnkové masky, hezky hydratuje, vyživí pleť a mnohdy vydá za 2 aplikace nočního hutného krému. Co ale hodně ocením u takové masky, je to rozhodně zapracování zbytku séra. U některých korejských masek jsem měla problém, že obličej hrozně lepil a já měla potřebu si obličej omýt. Je docela možné, že nějaký účinek maska měla i tak, ale když si obličej neumyji a složky tak mohou působit celou noc nebo celý den, mám z toho lepší pocit a pak to pro mě nejsou vyhozené peníze. Takový lepivý pocit jsem měla například u některých masek do značky Balea, Korika, Kocostar, Mizon a dokonce i některé masky od Garnieru. Za mě tedy rozhodně doporučili a odkaz na masku máte zde, i když se nejedná o totožnou. Nabídka na e-shopu u některých produktů bývá jiná než v kamenných obchodech. Na druhou stranu si myslím, že výsledek bude stejný, ať se jedná o jakoukoliv variantu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *