michaela.tajchlova@seznam.cz

Ukázky růžového líčení │PART 4

Ukázky růžového líčení │PART 4

Další várka líčení je tu, takže žádné okecávání a šup na fotky! A především se nechte inspirovat.
Kat Von D Shade and Light
SONY DSC
Docela dlouho jsem nenosila klasické matné nude líčení, ale tahle paletka je opravdu krásná. Sice víc práší, ale udělá neskutečnou parádu, jako je tohle. Stačí bílý stín do vnitřní části a do ohybu zkombinovat cihlovou a studenou hnědou. 
Huda Beauty New Nude
SONY DSC
Jak říkám, matné líčení je poslední dobou to moje, byť je léto a měla bych spíše vytáhnout lesklé a třpytivé líčení. 
SONY DSC
Dále jsem vytvořila i čiště růžové třpytivé líčení převážně z marble odstínů. Světlý marble odstín jsem pak táhla od vnitřního koutku až do druhé části víčka. Miluju tu paletku!
Too Faced Gingerbread 
SONY DSC
Výhodou téhle vánoční paletky je, že s ní uděláte krásné letní líčení a tak šťavnaté. Pokud máte možnost si ji koupit, rozhodně po ní sáhněte, protože je to snad jediná limitované edice od TF, která stojí za to. 
SONY DSC
Podobné líčení ve výraznější a večerní verzi je právě tohle. Mega se mi líbí a poslední dobou i vytahuje takhle tmavě fialové líčení jen tak na den. 
Urban Decay, Too Faced, Huda Beauty
SONY DSC
Tenhle look jsem si vytvořila podle mých představ hned z několika paletek. Většinou to neřeším, protože je příliš zdlouhavé střídat paletky odstín po odstínu. Černá v očním ohybu, která tvoří podstatu kouřovek je z paletky od 
Urban Decay Naked 2. Je to totiž jediná černá, na kterou se opravdu mohu spolehnout. Jelikož je to převážně i růžový look, použila jsem Huda Beauty New Nude paletku, kterou jsem především ztrácela přechody. Chtěla jsem ale docílit krásně vyblenděné černé, takže jsem pod ní použila krásný tmavě fialový stín z paletky od Too Faced Gingerbread. Stejně tak oční koutek jsem prozářila třpytivým stínem. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *