michaela.tajchlova@seznam.cz

Sephora vánoční kolekce │LISTOPAD 2019

Sephora vánoční kolekce │LISTOPAD 2019

Ahoj! Konečně se nám to tu začíná hemžit vánočními kolekcemi. Já upřímně doufám, že si ještě něco z vánočních kolekcí pořídím, ale pořád jsem k letošním limitkám maličko skeptická, protože nemám chuť třeba do paletek očních stínů investovat více jak 1000,-, což je mnohdy u větších a krásnějších produktů od dražších značek téměř nemožné. 
Pořídila jsem si tu tuhle rosegold masku, která doufám, že bude super, jako ta z minulého roku, kterou jsem měla akorát ve stříbrné variatě. Letos mají tuhle zlatorůžovou, zlatou, jako minulý rok, a ledově modrou. Stála 140,- a odkaz na ni máte tady. 
Super je i tahle maska na nohy v ponožkách. Je to sice stálá kolekce akorát ve vánočním kabátku, ale fakt si je užívám. Nohy jsou po ní krásně hydratované několik dnů. Tohle si musíte pořídit. Cena je tuším 125,-. Odkaz je tady.
SONY DSC
Posledním produktem je tahle krásná paletka od Anastasia Beverly Hills Modern Renaissance. V době. kdy jsem ji objednávala byla akce v Sephoře, že při nákupu nad 2000,- dostanete za 1,- produkt, který zrovna za korunu mají. A právě tuhle paletka byla v nabídce. Je jasné, že jsem nepokryla celou částku těmito dvěma maskami, ale kupovala jsem vánoční dárek, který ale nikde zveřejňovat nechci.
SONY DSC
SONY DSC
Paletka je opět krásně semišová, obsahuje 14 stínů. Většina z nich je matných, což je super, protože v mé sbírce je většina stínů v máslové třpytivé konzistenci a především finiši. 
SONY DSC
SONY DSC
Odstíny Primavera a Vermeer jsou krásně krémové, dobře pigmentované a dobře se nanáší hlavně prstem. Další stíny, co mě velice zaujaly jsou Buon Fresco, Red Ochre a Antique Bronze. Ostatní stíny jsou taky krásné, ale už mě tolik nezaujaly, jako právě tyhle. 
SONY DSC
Co mi ale maličko vadí, že například mezi odstíny Love Letter a Venetian Red není zas takový rozdíl. Sice Venetian Red je maličko světlejší a má v sobě lehký sheen, ale bohužel na oku nepoznáte rozdíl. Stejně tak je docela podobný odstín Raw Sienna odstínu Burnt Orange. V takto laděné paletce bych si představovala klidně ještě nějaký tmavší fialový stín, ne růžový, jako v paletce je a pak třeba nějaký rosegold odstín, který by se do kompozice těchto barev dobře hodil. Odkaz na paletku je zde. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *