michaela.tajchlova@seznam.cz

Sephora │SRPEN 2019

Sephora │SRPEN 2019

Opět jsem zašla do Sephory v Olympii a koupila si tam dva produkty. Jeden z nich je pro mě novinka a druhý zcela osvědčený. Na jednu stranu jsem ale pořád toho názoru, že tahle konkrétní Sephora mě moc nebaví, protože nenabízí takový sortiment, jaký bych si přestavovala. 
SONY DSC
Osvědčená je platýnková maska od Tony Moly, které jsem si oblíbila. Stojí ale 150,-, takže si ji moc často nekupuji právě kvůli ceně. Rozhodně ji ale mohu doporučit, protože krásně vyživí, hydratuje a zanechá pleť hezky jemnou a nelepí po sundání masky.
SONY DSC
SONY DSC
Další je miniatura korektoru od Urban Decay Naked Skin v odstínu Light s neutrálním podtónem. Na mě je ale maličko tmavší, takže teď mi sedí, ale v zimě mi rozhodně bude sedět světlejší odstín. Neměli totiž moc na výběr, co se týká těchto malých balení. Stojí 380,-, takže uvidíme, jestli stojí za to. Nicméně si ho rozhodně v nejbližší době nekoupím, ikdyby mi seděl, protože je to pro mě docela drahá záležitost, když si můžete koupit levnější kousek, který je skoro stejně dobrý. Je jím například Catrice Camouflage nebo mám ráda Makeup Revolution Conceal and Define. Oba dva se pohybují cenově okolo +- 100,-. 
SONY DSC
SONY DSC
Vzoreček, který jsem dostala je tuším z nějaké jejich nové skincare, která má vyjít (aspoň jsem to slyšela), tak ráda vyzkouším.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *