michaela.tajchlova@seznam.cz

Parfém krasnevune.cz #61

Parfém krasnevune.cz #61

Další, co jsem si pořídila z této stránky je opět parfém, který jsem si koupila na základě originálu. V originálu se jednalo o Gucci Guilty Absolute Pour Femme. Podle převodníku jsem si tento parfém vybrala, ale po obdržení jsem zjistila, že by se měl podobat úplně jinému parfému, který nese název pouze Gucci Guilty. 
Tento dup je z řady PURE No. 106 v 50 ml balení za 199,-. Docela se divím, že mi parfém tolik nevoní, jelikož složky, které obsahuje mnohdy ocením a v parfémech mi opravdu voní. Hlava se skládá z pepře a mandarinky, srdce ze šeříku a broskve a základ z pačuli a jantaru. A právě tyto dvě poslední složky mohou být pro mě problém. 
Parfém mi na první očichání voní jako dětský pudr. Nechtěla jsem ho původně vůbec vyzkoušet. Nakonec se ale na kůži rozvoněl a začala jsem cítit ty sladké složky parfému. Bohužel je u mě ale i důležité, aby parfém voněl sám o sobě, ne jenom tehdy, když ho aplikuji. Navíc mi pak přijde, že tolik nevydrží, jako předešlý parfém, který jsem si z této stránky objednávala. Za mě tedy ne, ale rozhodně nemohu porovnat s originálem. Každopádně můj verdikt je takový, že pokud saháte po parfémech inspirovaných jinými značkami, pečlivě si projděte složení a ověřte si, že se jedná o stejnou, nebo alespoň velice podobnou vůni. Odkaz najdete tady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *