michaela.tajchlova@seznam.cz

Rozjasňovače od Beccy #53

Rozjasňovače od Beccy #53

Becca má neuvěřitelné rozjasňovače! Miluju je a věřte mi, že to nejsou moje poslední rozjasňovače. Už teď jsem vám prozradila, že jsem z nich nadšená, ale jestli vás zajímá víc, tak čtěte dál. 
Vyzkoušela jsem už hodně rozjasňovačů a spousta z nich byla fakt super - Too Faced, Nyx, I Heart Revolution. Tyhle jsou ale jedny z nejlepších. Škoda jen, že v miniatuře nemají více odstínů. 
V jednom z balíčků jsem měla tenhle v odstínu Rose Glow a je narůžovělý. Stříbrné až bílé a především růžové hightlightery jsou moje! Mám doma sice jeden extravagantní ve stříbrnomodrém odstínu, ale ten je bohužel ideální jen na zimu. 
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
Krásná růžová barva dodá pleti takový teplejší nádech a neuvěřitelně krásně rozjasní! Na fotce vidíte vlevo Glamglow masku a vpravo rozjasňovač. Nechtěla jsem dělat nové fotky, proto tu mám i 'swatch' slupovací masky. Na první pohled se nezdá, že je rozjasňovač růžový, ale je, ikdyž má lehké odlesky do zlata, což ale vidět jde. Nicméně na pleti vypadá přirozeně. Nemůže se koupit ale v samostatném balení, já ho měla v balíčku společně s Glamglow maskou. 
Struktura je jemně mletá, pigmentace super a vydrží opět skvěle, rozhodně doporučuji. Cena se pohybuje okolo 500,-. 
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
Zlatobronzový je odstín C Pop. V pánvičce vypadá spíše do bronzova, ale na pleti vypadá hezky, spíše do zlata. Byť takové odstíny moc nemusím, tenhle miluju. Jak zajímavé. Opět máslový a vysoce pigmentovaný rozjasňovač. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *