michaela.tajchlova@seznam.cz

Moje večerní rutina

Moje večerní rutina

Nikdy jsem nedělala spešl článek na skincare. Né že bych teď byla ve skincare přeborník, ale malé info o tom, co dělám každý večer vám dám.

Nikdy jsem tohle neřešila, párkrát týdně jsem si vyčistila pleť a pokaždé něčím jiným a tak jsem je do večerní rutiny nemohla zařadit už hlavně kvůli tomu, že jsem to nedělala denně.

Produkty v mojí večerní, ale zároveň celkové rutiny, jsou produkty, které jsem nevědomky začala používat opravdu denně.

SONY DSC

Je mezi nimi například Loreal Hydra Genius, který mi nádherně hydratuje a vyhladí pleť. Je skvělý i pod makeup. Měla jsem za uchem takový malý suchý flíček a díky Lorealu to zmizelo, Nic jiného mi ani nepomohlo. Navíc je za pár korun a používám ho i několikrát denně.

SONY DSC

Krémy na ruce nepoužívám od žádné jiné značky než od Yves Rocher. Jsou perfektní. Momentálně používám tenhle, který je z limitované edice na Vánoce 2017. Ano, čtete správně. Koupila jsem si ho asi před rokem, s tím, že se vyprodávaly poslední kusy a já si ho nechala na Vánoce 2018. Jenže tohle balení je podstatně větší, než jejich klasická balení, takže ho používám stále. Je super. Voní krásně po vanilce, ale miluju i ty ze stále řády. Moje nejoblíbenější jsou asi Mango a koriandrMalina a máta. Cena se pohybuje okolo 79,-, ale konkrétně tohle vánoční balení bylo o něco dražší vzhledem k velikosti.

SONY DSC

No a posledním produktem je balzám na rty od značky Lipsmacker. Mám doma ještě jeden nějaký banánový, ale ten začnu pořádně používat, až vypotřebuji tenhle. Mám s příchutí Coca-coly, ale i Spritu. Hezky hydratují, vydrží i pití, ale jídlo ne, logicky. Příjemně voní, balení je více než okouzlující a já je nemohu vynachválit. Seženete je buď v Sephoře nebo na Notino.cz asi za 120,-. 

Co se týká ostatní pečující péče, ráda používám produkty od Lushe, masky od značky Sephora, TonyMoly nebo od Garnieru. Pak už je to jen namátkou, co si kde koupím. Naposledy to byla maska od Glamglow, ale brousím si zuby na kakaový scrub od Lorealu. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *