michaela.tajchlova@seznam.cz

Rozjasňovač Nyx Duo chromatic #7

Rozjasňovač Nyx Duo chromatic #7

Konečně se dostáváme k recenzi dalšího produktu, než vám konečně ukážu moje další novinky. Máme tu splněný produkt z mého wishlistu, který je opravdu unikátní a jedinečný, tak se jdeme na něj podívat. 
 Vzhled a obal produktu 
Klasika. Líbí se mi ale, že je víčko průhledné. Je hned vidět, jakou barvu má, a to je fakt skvělé. 1 bod 
SONY DSC
 Dostupnost produktu 
 Je k dostání v Nyx obchodech i na e-shopu. 1 bod 
 Poměr ceny ke kvalitě produktu 
Cena je 269,- což je opravdu dost za tak malé balení. Je sice pravda, že tolik neubývá, ale jelikož ho mám v odstínu Twillight Tint, což je nádherná zimní a studená modrá, tak se hned tak k nějakému líčení nehodí. Jsem s ním celkově spokojená, ale pořád mi přijde cena celkem vysoká. Jsou na trhu a mám i doma rozjasňovače, které stojí v přepočtu méně a jsou taky skvělé. 0,8 bodu. 
 Parfemace 
 Není parfemovaná. 1 bod 
 Pigmentace 
Je skvělá! Možná by někdo byl trochu hnidopich, ale já to tolik neřeším. Nechci upřímně ani u rozjasňovače, aby byl příliš pigmentovaný, protože bych se bála, že to někdy přeženu. Takže pro někoho je to průměr, pro mě akorát a fakt super. 1 bod 
SONY DSC
 Výdrž 
Ta se celkem projeví na tom, v jakých podmínkách jste. Jestli je horko a vy se potíte, nebo jestli prší. Na druhou stranu je klidně možné, že v tom velkou roli hraje i fixační sprej. Snad každý rozjasňovač mi nevydrží nikdy jako ze začátku, protože se většinou někde o někoho nebo o něco otřu :-D. Ale stejně hodnotím 1 bodem. 
Hodnotit budu 5,8 body ze 6 bodů. Myslím si, že jsem snad za celou dobu měla celkem minimum špatných recenzí. Tahle ale opět patří mezi ty dobré. Celkově ho doporučuji. Nepráší, dobře se s ním pracuje, i když hodně záleží na štětci a jsem s ním spokojená. Líbí se mi, že má více odstínů a mnohem víc těch neobvyklých, takže rozhodně mrkněte na jejich stránky.   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *