michaela.tajchlova@seznam.cz

Nyx fixační sprej Matte Finish FINI MAT #6

Nyx fixační sprej Matte Finish FINI MAT #6

Pěkný sobotní večer! V dnešním článku se podíváme na fixační sprej od Nyxu, který nejspíš všichni moc dobře znají minimálně od blogerek a youtuberek. Opět nepojedeme podle zajetých kritérií, takže doufám, že se vám článek bude líbit.

Pokud bych měla jako první zhodnotit obal, určitě mě nijak neochromil. Klasika. Ale nic přeplácaného. Nás bude s největší pravděpodobností zajímat obsah. První dojem z rozprašovače není nijak špatný. Akorát se zavřenýma očima těžko odhadnu na jakou část mířím, takže někde mám spreje víc, někde míň, což ale není vada. Další dojem, který na mě fixační sprej udělal ale nebyl vůbec dobrý. Nevoní. Nevím, k čemu bych jej přirovnala, ale nevoní mi. Na druhou stranu to není nic tak příšerného, aby se na to nedalo zvyknout. 

Zjistila jsem ale, že makeup moc neudrží, alespoň mě ne, ale hodně záleží na tom, jaký makeup používáte, jaký pudr, nebo dokonce jaký typ pleti máte. Ale testovala jsem to okolo 15 hodin. Musíme si ale přiznat, že to asi nebude žádný makeup vypadat světově. Co se stínů týče a to mi jde asi nejvíc, tak oční stíny od Nyx udrží skvěle, ostatní také, až na výjimky, které se mi maličko slily. Pokud bych ale měla celkově fixační sprej zhodnotit, tak ho hodnotím kladně a tudíž bych ho za cenu 269,- doporučila každému.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *