michaela.tajchlova@seznam.cz

Nekosmetický objev │ČERVEN 2018

Nekosmetický objev │ČERVEN 2018

V podstatě je to novinka, ale já už mám skoro vyzkoušeno. Tyhle vosky od Yankee Candle mě vzali za srdce a mega mě dostali. Zatím jsem vyzkoušela jenom 1, ale stál za to. Ti, co říkají, že se za tyhle peníze vyplatí nic kupovat, velice se mýlí. 

Já začala u vonných vosků, které nestojí tolik oproti svíčkám, ale oproti jiným voskům, jsou docela drahé. 

Každopádně se mi líbí jejich specifické a až moc realistické vůně. Tím myslím, že pokud si koupíte svíčku s vůní čistě vypraného prádla, opravdu ucítíte čerstvě vyprané prádlo. Avšak né každá vůně se mi od nich líbí a proto je asi nejlepší si jejich svíčky očichat v obchodech, než jít rovnou nakupovat na internet. 

Já jsem si konkrétně pořídila tyhle dva a to Tropical Jungle a Warm Dessert Wind. Zatím jsem v aromalampě vyzkoušela Tropical Jungle a hodně se mi líbí ta intenzivní vůně tropického ovoce. Zaplnila mi celý kalíšek aromalampy, takže  čekám, že i dlouho vydrží. Vosk se rozpouštěl docela pomalu, ale za to mega voněl, ikdyž nebyl zcela rozehřátý. Nečekala jsem ale, že až tak moc provoní místnost a ty další taky. Přes 2 další místnosti jsem cítila (s polootevřenýma dveřma), že se vosk rozvoněl. Tohle jsem ještě u žádného vosku neměla. Velice příjemně mě překvapil a určitě budu kupovat znovu. Ten druhý mi připomíná intenzivní dřevitou vůni, která možná bude spíš fajn na podzim. 

Já je kupovala v zahradním centru v Jindřichově Hradci a měli tak opravdu široký výběr. Jinak je můžete i sehnat na www.notino.cz. Na Notino.cz jsem viděla opravdu velké množství, jak vosků, tak svíček a těším se, až budu objednávat další kousky. 

Máte i vy zkušenosti s vonnými vosky od Yankee Candle? Jaký z nich vám voní a který byste mi mohli doporučit? 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *