michaela.tajchlova@seznam.cz

Yves Rocher | PART 3 | KVĚTEN 2018

Yves Rocher | PART 3 | KVĚTEN 2018

Ano, další květnové a konečně poslední novinkou jsou tu. Nechtěla jsem všechno dávat do jednoho článku, protože by byl fakt dlouhý, ale na tyhle novinky jsem se fakt mega těšila. Takže Yves Rocher zakončuje tenhle květnový nášup novinek.

Sprchový gel Malina a Máta

Tenhle sprcháč mám už momentálně teď spotřebovaný, ale na první pohled by to přišlo jako fajn kombinace. Už mám na něj svůj názor, ale více se dozvíte až v recenzi.

Sprchový gel Mandarinka a cedrové dřevo

Tohle mě mega dostalo už při otevření. Vypadá to slibně a rozhodně na tom bude líp než předešlý sprcháč.

Sprchový peeling s Maracujou

Jelikož jsem už vyzkoušela několik peelingů, tak tohle jsem chtěla zkusit už kvůli tomu, že je to limitka. Momentálně ho mám ve sprše a zatím si na něm najdu jak pozitiva, tak negativa.

Krém na ruce s Mangem a Koriandrem

Tady vám už ale musím prozradit víc. Jsem z něj zatím nadšená a rozhodně dělá co má a ta vůně? 

Krém na ruce Vanilka – vánoční kolekce 2017

Tohle voní nádherně sladce a jsem ráda, že jsem tuhle limitovanou edici zas tak neprošvihla. Nebojte, používat jí budu až na letošní Vánoce, ale zaujaly mě nízké ceny, za které se tyhle pozdní limitky prodávaly. Koukněte na web, stále by tam měli být. 

Tělové mléko a sprchový gel Vanilka – vánoční kolekce 2017

Tělové mléko ani sprcháč jsem ještě nevyzkoušela, ale voní stejně krásně jako krém. Akorát mě tedy štve, že to jsou mini balení, ale byly za opravdu směšnou cenu! 

Zatím je to můj první nákup z Yves Rocher a odkaz na web máte tady. Určitě koukněte, mají tam mnohdy slevy, dopravu zdarma a pokud chcete, mohla bych pro vás mít 3 slevové kódy, takže pokud mi napíšete, můžou první 3 z vás tyhle kódy mít, které platí do 31.7. 2018!

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *