michaela.tajchlova@seznam.cz

Nars Wanted paletka #59 aneb další zklamání

Nars Wanted paletka #59 aneb další zklamání

Nedávno jsem do své sbírky pořídila její novější sestru Ignited paletku, kterou jsem ale zanedlouho poslala dál. Pod tímto odstavcem si můžete prohlédnout, jak vypadala. Každopádně jsem z ní nebyla vůbec nadšená a jelikož jsem slyšela na Nars stíny samou chválu, překvapilo mě, že prostě není dobrá. Na tento popud jsem od Kristýnky Bubeníkové dostala na vyzkoušení Wanted paletku, která podle ní také není nic moc a tak mi jí půjčila na vyzkoušení a porovnání s Ignited.
SONY DSC
Musím hned na úvod říct, že ani Wanted není nic moc. Je tedy lepší než Ignited, ale hitparáda to tedy není. Kdyby se ještě prodávala, rozhodně bych vám neradila si jí pořídit. Krásné odstíny obsahuje, o tom žádná. Matné stíny zvládá Nars v pohodě, to se v Ignited také nezměnilo.
SONY DSC
SONY DSC
Skladbou stínů je ale velice podobná. Pokud bych měla vzít stín po stínů, tak 4 matné (2 pod sebou v prvním levém sloupci,druhý v druhém sloupci a poslední černý matný stín) Kromě černého odstínu, jsou všechny v pohodě. Černý odstín na mě ze swatche působí jako tmavý zašedlý stín, který není takový podle mých představ, takže pro mě by byl nepoužitelný. Zbylé matné stíny jsou hezky pigmentované a dobře drží. Poslední odstín v prvním sloupci není špatný, odráží krásně světlo, ale je drobivý, opadává, ale vypadá hezky. První odstín v druhém sloupci je takový "zvláštní". Moc se mi ani nelíbí, abych pravdu řekla, ale je průměrný. Poslední odstín v druhém sloupci je shimmerová hnědá. Na takové barvy s takovým finišem, moc nejsem, ale odstín je krémový a pigmentovaný opravdu dobře. První odstín ve třetím sloupci je super! Je krémový (tleskám) a hezky drží. Podobný finiš má stín hned pod ním s meruňkovým nádechem a můžu říct, že je to zase to, co sem čekala. Pigmenty se štětcem akorát tak uhlazují a pigment sice naberete, ale stačí párkrát zamrkat a stín už není vidět a navíc je opět docela suchý a opadává. Nazelenalý odstín sice vypadá dobře, ale já takové odstíny fakt nemusím. Na oku mi prostě nelichotí. Matný červený je super, obsahuje maličko shimmeru, ale opravdu jenom maličko (proto jsem ho nezahrnovala do zcela matných) je taky fajn, poměrně dobře drží. Třpytivá červená má stejnou texturu jako ten meruňkový.   
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
Paletka tedy není tak špatná, jako Ignited, ale stejně by za koupi nestála, bohužel. Nicméně jsem byla hrozně ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet další takovou paletku, avšak mě to opět nepřesvědčí, abych nějakou paletku od Nars ještě vyzkoušela. 
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *