michaela.tajchlova@seznam.cz

Jakou kosmetiku si jako vodák, balím s sebou na vodu?

Jakou kosmetiku si jako vodák, balím s sebou na vodu?

Vltavu na raftech budeme sjíždět už třetím rokem a letos také vyrazíme v červenci. Ikdyž by možná bylo ideální být nenalíčená, tak já se tak prostě necítím. Každým rokem měním své produkty a snažím se zdokonalovat, abych s sebou nebrala produkty, které nevyužiji a hlavně, aby mi zabraly co nejméně místa. Myslím, že letos mám s sebou výbavu, kterou jen tak měnit nebudu, ale to samozřejmě zjistím, až po tom, co je opravdu budu nebo nebudu používat.
SONY DSC
Myslím, že není třeba podotýkat, že je ideální mít s sebou cestovní varianty produktů nebo multifunkční paletky. Bohužel ale ne všechny produkty jsou v mini verzích, nebo jsou poskládané tak, abyste využili veškeré produkty v paletce a měli dokonce zrcátko. 
Já jsem minulý rok cestovala například s Complexionista paletkou od Benefitu, která sice byla praktická a se zrcátkem, ale využitelné pro mě byly jenom bronzery a již zmíněné zrcátko. 
Před pár týdny jsem si pořídila Too Faced Cocoa Contour paletku, která byla nedávno inovovaná a rozhodně udělali dobře. Design vypadá skvěle a produkty v ní jsou také super. Obsahuje zrcátko, 3 odstíny bronzerů, tvářenku a transparentní a banánový pudr. Je jasné, že nevyužiji všechny 3 bronzery, ale jelikož nejsem tolik opálená, je pro mě ideální smíchat 2 světlejší bronzery. Tvářenku a minimálně 1 pudr 100 % využiji. Jediné, čeho se bojím, tak že ji nedovezu vcelku, ale za ten risk to stojí. 
SONY DSC
SONY DSC
Osobně, jak už jsem vám doporučovala na mém instagramu, mám na léto ráda Nyx Total Control makeup, který má vodovou konzistenci a je neuvěřitelně lehký. Pořád je to ale makeup, proto s sebou beru Catrice Liquid Camouflage v odstínu 007. Není zas tak tmavý, jak by možná odstín napovídal. Zakryjete s ním nedokonalosti, což já ale nepotřebuji, ale rozjasníte oční okolí a slouží i jako ultra lehký makeup.
SONY DSC
Na oční stíny v tomhle případě nelpím, akorát by mě pak mrzelo, že se mi od vody rozpíjí. Proto jen nahodím řasenku Climax od Narsu, kterou mám v miniverzi a stačí mi. Kartáček je ideální, super a jsem s ní naprosto spokojená. 
SONY DSC
V případě, že do té doby, než pojedeme na vodu, nepůjdu na obočí, tak si s sebou beru mojí oblíbenou Catrice Eye Brow Stylist tužku, která je tak akorát tvrdá, je hezky precizní a mega dlouho vydrží jako taková. Mám ji už maličkou, spíš takový kopáč, ale uvidím, jestli si s sebou vezmu tuhle malou, nebo si stihnu koupit novou. Mám ji v odstínu 030 Brow-n-eyed Peas, což je nejtmavší odstín. Je to ta klasická, ořezávací a je mnohem lepší, než Ultra Precise, protože ta se mi hrozně lámala, rychle ubývala a navíc stojí stejně jako tahle, která vám vydrží klidně i půl roku. Naučila jsem se také používat i gel na obočí a to od Sephory voděodolný Gel-creme v odstínu Medium. Stojí asi 300,- a krásně obočí fixuje.  
SONY DSC
SONY DSC
Ani rtěnky pro mě nejsou prioritou, proto s sebou budu mít jenom balzámek od LipSmacker, který koupíte také v Sephoře za zlomkouvou cenu a navíc mají i na výběr ze super příchutí. Já mám doma s příchutí Coca-Coly, ale beru si Sprite.
SONY DSC
SONY DSC
Také pečující kosmetika nesmí chybět. Zahrnuji sem krém na ruce od Yves Rocher s vůní Malin a máty, který miluji. Ruce krásně hydratuje, zanechá ultra tenký film a stojí asi 80,-. Dále beru i mé oblíbené sérum od Loreal Hydra Genius, ale odstříknu si pouze vzorek do malého kalíšku, který mám z Lushe a něm mi posílají ke každému balíčku vzorek nějaké masky nebo krému. 
SONY DSC
V neposlední řadě beru i Batiste suchý šampon s vůní třešní. V minulosti jsem vyzkoušela právě tenhle a asi 2 další varinty a byl super do doby, než prostě přestal fungovat. Jelikož je to ale jediný suchý šampon, který opravdu něco dělal a prodává se v cestovním balení, je právě tenhle. Na Notinu stojí asi 49,-.
SONY DSC
SONY DSC
Co sem ale také zahrnuji, tak i malý parfém Gucci Guilty. Nebudu tu popisovat její vůni, protože na tohle odborník nejsem a nedokážu odhadnout složky. Vím jen, že je to taková "business" parfemovaná voda, která není ani ovocná, ani sladká. Super je ale i body splash, který vyrábí například Avon. Mám ho s vůní Jablka a zimolezu a voní naprosto božsky. Super jako osvěžení a zároveň slouží i jako toaletní voda. 
SONY DSC
Pokud jezdíte na vodu, co si s sebou za kosmetiku berete vy? :) 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *