michaela.tajchlova@seznam.cz

Makeupforever Micro Finish Powder #79

Makeupforever Micro Finish Powder #79

Pozitivních recenzí není nikdy dost, ikdyž je pravda, že sáhodlouhé recenze se mi daří u produktů, které mi nevyhovují, protože se snažím co nejefektivněji popsat, proč mi produkt nesedí. 
Jak už jsem naznačila, tak tenhle pudřík v cestovním balení od MUFE mi opravdu sednul. Není ho za potřebí tolik, tvář je krásně jemná po celý den jako dětská prdelka, co vám budu povídat. Je však co mu vytknout.
SONY DSC
Snažila jsem se o baking, jelikož se jedná o transparentní sypký pudr. Bohužel mi dělá bílé mapky, které jsou vidět jen z určitého úhlu. Vsadila bych se, že tohle by dělal každý druhý takový pudr. Baking bych ale využívala v případě, že si dělám nejdřív makeup a pak až oční stíny a po celkovém makeupu pudr setřela štětcem. Tuto metodu už tedy s největší pravděpodobností dělat nebudu. Další menší nevýhodou je cena. Podobný pudr jsem našla na stránkách Sephory, kde toto malé balení koupíte za 490,-. Odkaz máte zde. A další menší mínus je, že spousta produktu se vám práší kolem. Nicméně high end značky jsou prostě drahé a navíc sypké pudry se jednoduše práší všude kolem, ale tohle jsou věci, které víte, že jsou mínusem, ale takhle to prostě je a víte to ještě dřív, než si produkt vůbec osaháte. Já jsem s ním ale celkově velice spokojená a mohu ho za sebe jen a jen doporučit. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *