michaela.tajchlova@seznam.cz

M.A.C rozjasňovač #88

M.A.C rozjasňovač #88

MAC je pro mě  srdcovou záležitostí, protože co jsem zatím zkoušela, tak až na jeden produkt, byly všechny super. Narazila jsem po Vánocích na extra zlevněný rozjasňovač Shooting Stars v tomhle krásném šťavnatém odstínu.
SONY DSC
Za mě je v pánvičce opravdu tmavý, ale na pleti vypadá moc dobře. Pokud vyhledáváte nějaké jemnější rozjasňovače, tak tohle je super varianta. Například Becca rozjasňovače, které doma také mám jsou protikladem jenom v tom směru, že mají mnohem měkčí texturu a tudíž více odráží světlo a proto se s nimi musí opatrně. Na druhou stranu mě i maličko mrzí, že není více vidět, ale v tomto odstínu to snad ani nechcete. Na bledulkách by pak byl vidět růžový tón. Mě ale svým způsobem baví, že mám ve své sbírce různé odstíny rozjasňovačů a stejně tak i různé textury, které dotváří makeup tak, aby nevypadal vždy stejně. 
SONY DSC
Obal, který můžete posoudit sami, je jeden z těch nejhezčích, které mám doma. Jednoduché, ale nápadité. I vzorování je super. Velice připomíná Vánoce, ale pokud bych k vánoční atmosféře měla hodnotit i odstín, tak není vhodně vybraný. V zimě se držím spíše zlatavých nebo bílých, ale růžové nechávám spíše na jaro, respektive na tohle období. Nicméně je to věc, o které jsem věděla už při koupi, takže to neberu jako mínus. Super je, že opravdu předčil moje očekávání a já jsem s ním nadmíru spokojená. Tady aspoň vím, že i limitky, které jsou občas dost mastné, tak mohou být kvalitní. Pokud to srovnám s Too Faced limitkami, tak ne vždy stojí za to a hlavně za ty peníze. U tohoto produktu jsem se ale přesvědčila, že MAC umí udělat i skvělé limitky. Za mě mohu doporučit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *