michaela.tajchlova@seznam.cz

Lush │BŘEZEN 2020

Lush │BŘEZEN 2020

Lush, a zase ten Lush. Nepřestanu si kupovat produkty z tohoto e-shopu, protože je neuvěřitelně super a celkově i jejich prodejny mě nutí tam nakupovat častěji (ještě, že nebydlím v Praze, jinak bych tam byla pečená vařená).
Spoustu produktů jsem stále ještě nevyzkoušela a upřímně mě ani nelákají, ale některé produkty mě neustále láká zkoušet a zatím jsem si opakovaně nekoupila nic stejného. Já ale zůstala u klasiky a pořídila si například tuto masku na obličej Brazened Honey. Voní spíše po zázvoru, který obsahuje, po medu moc ne, ale rozhodně to není negativum. Konzistence je příjemná, hutná a obsahuje i rozdrcené mandlové skořápky, které mají hezky vyčistit pleť. Cena okolo 330,-
SONY DSC
SONY DSC
Co zbožňuji a používám už jako stálici je tuhý šampuk, konkrétně tento Jumping Juniper, s levandulí, rozmarýnem a citronem. Voní mi úplně stejně jako Montalbano, který je z citrusů. Super je výdrž i cena. Používám ho běžně tak 4 měsíce a za cenu 280,- to pak vyjde prakticky stejně jako klasický šampon z drogerie s tím rozdílem, že tohle je šetrnější k přírodě, neobsahuje žádné silikony a alespoň já mám dosavadní dobrou zkušenost s tím, že pokud zvolím vhodný šampuk, tak mi celé 2 dny vlasy vydrží opravdu čisté. Uvidíme, jestli fungovat i tento.
SONY DSC
Jako další a zároveň poslední produkt je koupelová bomba Peachy. Miluju vůni broskví a tohle sice voní maličko "chemicky" v tom smyslu, že je to mnohem sladší vůně broskve, než ta reálná, ale opravdu krásně voní. Obsahuje třpytky a to je moje! Zatím jsem vyzkoušela pouze 1 bombu z Lushe a to Shoot for the stars, kterou jsem měla hned 2x a jedná se o vánoční limitku. Samozřejmě, že si ji o Vánocích pořídím znovu. Nicméně doufám, že bude taky super. Nejvíc se mi asi líbí efekty a výdrž šumění bomb z Lushe. Zase se jedná o jinou cenu, než u Bomb Cosmetics, které jsou levnější, ale té parády neudělají tolik. Za to je to jednoduše na úrok ceny. Tato broskvička stojí 175,-.
SONY DSC
SONY DSC
Dostala jsem i dva vzorečky a tím je mýdlo na ruce Bohemian, což je taky citrusový produkt. Velice se mi tyto vůně líbí hlavně kvůli svěžesti. Bohužel tuhá mýdla tolik nemusím, protože ty na tělo mě hrozně vysušují a na ruce mi přijde pohodlnější to tekuté. Možná ho i tak vyzkouším na oba způsoby, abych ho dokázala dobře zrecenzovat. Posledním vzorečkem je kondicionér Candy Rain. Obsahuje spoustu výtažků z ořechů, kakao, kokosu, mléka a tak dále. Krásně voní, je mi tedy vůně naprosto příjemná a uvidíme, jak bude fungovat. Masky, ani kondicionéry nepoužívám na denní bázi, ale sem tam si dopřeji i já a nejen já, ale i moje vlasy, které jsou namáhané, ikdyž poslední dobou se snažím je tolik nezatěžovat.
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *