michaela.tajchlova@seznam.cz

Lush Brazened Honey pleťová maska #96

Lush Brazened Honey pleťová maska #96

Z Lushe jsem si nedávno objednala několik produktů, které u mě doma nesmí chybět. Jedním z nich je pleťová maska. Mám ráda různé krémy a séra, ale pleťové čistící masky jsou pro mě základ.
Několik masek jsem už z Lushe vyzkoušela. Většina z nich byla super, ale některé z nich bych si už asi nekoupila. Tato maska Brazened Honey je něco mezi. Není ani tak špatná, ani dobrá. Možná bych si jí někdy znovu koupila, ale mám své oblíbenější masky od této značky. Proč mi ale moc nevyhovuje?
SONY DSC
SONY DSC
Od masky čekám, že mě nevysuší, hezky pleť vyčistí a především mě zbaví teček okolo záhybu nosu. Tahle maska sice nevysušuje, ale bohužel nemám moc pocit, že by mi nějak extra vyčistila pleť. Peelingové složení je z rozemletých skořápek, které opravdu jen tak pohladí pleť. Určitě je to výživná maska, možná bych si jí někdy ještě pořídila, ale mnohem lépe na mě působí maska Don't look at me, kterou už jsem recenzovala tady. Za mě je tedy dle mého maska vhodná spíš pro někoho s citlivější pleti, na kterou vhodný silnější peeling.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *