michaela.tajchlova@seznam.cz

Kosmetické novinky ze stránky Elnino.cz │ZÁŘÍ 2018

Kosmetické novinky ze stránky Elnino.cz │ZÁŘÍ 2018

Určitě jste někdy byli na stránkách www.elnino.cz nebo jste o ní aspoň slyšeli. Jsou tam poměrně levné produkty, které jsou vlastně nové. I já jsem si konečně něco Elnino.cz něco koupila. V některých ohledech mě ale tato stránka trochu zklamala. 

The Balm – Canababoy tvářenka

SONY DSC

SONY DSC

Zaujala mě značka The Balm, protože právě tady ji najdete celkem za super ceny. Normálně stojí tak o 150 až 200 Kč víc na jiných eshopech, ale tady byla téměř za 350 Kč! To je fajn cena. Papírové obaly moc nemusím, ale pokud jsou pevné, jako je tenhle, tak proč ne. Aspoň to není laciný a jednoduchý plast. Je velikostně akorát a má dokonce i malé zrcátko, které občas použiji.  Odkaz vám sem bohužel nedám, protože z nějakého důvodu už tento produkt na jejich stránce nenajdete. 

Tangle Teezer

SONY DSC

Pověstný hřeben, který musí mít každý. Dřív mě moc netankoval, ale jelikož jsem zjistila, že je super na jemné vlasy, tak jsme si ho pořídila za nějakých 89,-. Byl asi hlavně zlevněný kvůli svojí barvě, ostatní stály 150,- a více. Jenže barva neubere na kvalitě a službu mi udělá pořád stejnou. Bohužel jsem ale koukala, že za cenu, za kterou jsem ho kupovala já, ho bohužel neseženete, ale tady máte odkaz přímo na barevnou kombinaci jako mám já. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *