michaela.tajchlova@seznam.cz

Balea, Havlíkova přírodní apotéka │ČERVENEC 2020

Balea, Havlíkova přírodní apotéka │ČERVENEC 2020

Jelikož do DM drogerie už skoro nechodím, zavítala jsem tam, protože mě hrozně zajímalo, jestli už se Havlíkova přírodní apotéka začala v DM drogeriích prodávat. Samozřejmě, že jsem šla omrknout i další produkty.
Koupila jsem si toho víc, než jen to, co vám tu ukazuji, ale myslím si, že pilník nebo zubní kartáčky pro vás asi tak vzrušující nebudou.
Od Havlíkovy přírodní apotéky jsem si koupila produkt, který jsem vlastně ani nepotřebovala. Je to odličovací voda s levandulí Kouzelná studánka. Chtěla jsem nějaké menší balení, protože jsme jeli na vodu a já chtěla něco skladného. Zatím si produkt poradil s lehkým makeupem - řasenka, sjednocující krém, pudr, tvářenka, bronzer. Myslím si, že na full makeup stačit nebude. Stál ale okolo 120 Kč tuším.
SONY DSC
Pak mě zaujala sprchová pěna od Balea, protože se dřív prodávaly docela hojně a pak prodej těchto konkrétních produktů utichl. Cca za 60 Kč koupíte ovocnou variantu s papájou. Naprosto skvělá konzistence pěny, skvělá vůně i samotné balení, které vypadá velice luxusně. Za mě super a určitě si tuhle pěnu během léta znovu pořídím.
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *