michaela.tajchlova@seznam.cz

Havlíkova přírodní apotéka Cibulovo-fazolová maska na vlasy #107

Havlíkova přírodní apotéka Cibulovo-fazolová maska na vlasy #107

Nedávno při objednávce produktů z Havlíkovy přírodní apotéky jsem popadla i menší balení cibulovo-fazolové masky na vlasy. Stála si 42 Kč a doufala jsem, že bude stát za to. Nicméně pořád je to pár korun. 
Překvapila mě vůně, která nevoněla ani po cibuli ani po fazolích. Spíše mi to připomíná vůni Pečující a čistící masky - odkaz na recenzi je tady. Voní právě lehce bylinkově a vůně je mi příjemná. Balení vám vystačí tak na 4-5 použití s tím, že je si masku dáváte pouze na konečky. Já masku aplikovala přibližně na délku 10 cm.
Vždy jsem nechala masku působit tak 10 minut. Bohužel nemám ale pocit, že by maska opravdu něco dělala. Na to, že si vlasy žehlím i fénuji, tak mi nepřijde, že mám konečky nějak extra zničené, protože už i tak dostávají dobrou výživu. Takže já vlastně vůbec nepoznala, jestli maska něco dělá. Určitě neuškodila, ale ani nepomohla. Možná, kdybych měla větší balení a používala ho déle, možná by byl vidět jiný výsledek, ale takto za sebe nemohu označit tento produkt jako dobrý. Proto za sebe produkt nedoporučuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *