michaela.tajchlova@seznam.cz

Balea, Catrice │ČERVEN 2018

Balea, Catrice │ČERVEN 2018

V červnu jsem také nakupovala v drogerii a samozřejmě, že mám odtud pár úlovků. 

Balea sprchový gel

SONY DSC

Koupila jsem si tam 2 sprchové gely, ale jeden jsem spotřebovala tak rychle, že jsem ho ani nevyfotila. Byla to vůně karamboly a melounu a věřte mi, že jste o nic nepřišli tím, že jsem vám ho nijak nezdokumentovala. Voněl mi spíš jako přezrálá okurka a tenhle sprcháč už si fakt nekoupím. Další je limitka tuším Dreams come true a tohle používám momentálně teď a je to super vůně sladkostí a žvýkaček. Je to nejen sprcháč, ale i šampon, ale už si myslím, že jsem kdysi zmiňovala, že tuhle kombinaci, zvlášť za pár korun, moc nemusím a radši mám oddělené produkty na každou část zvlášť. Oba stály tuším nějakých 18,-.

 

Catrice tužka na obočí

 

SONY DSC

Ikdyž doma mám tužku na obočí, kterou poslední dobou už vůbec nepoužívám, tak jsem ji chtěla vyzkoušet, protože o ní všichni básní. Názor na ní už mám a hodlám dělat už celkem zapomenutou recenzi Hot or Not, kde si ji porovnáme s další tužkou na obočí od Catrice. Mám ji v odstínu 030 a stála 80,-

Balea pásky na černé tečky

SONY DSC

Prý jsou celkem fajn, tak uvidíme, jestli něco budou dělat. Určitě udělám video recenzi a samozřejmě s Tomem, s kým jiným. Cena je 50,-, což je fajn na to, že v balení jsou 3 kusy a jestli recenze ostatních nelžou, tak proč to nezkusit.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *