michaela.tajchlova@seznam.cz

Pánské tričko? Proč ne.

Pánské tričko? Proč ne.

Když jsem začala psát tenhle blog, tak jsem si nikdy nemyslela, že postnu i článek o outfitu. Výjimky je ale třeba dělat a tak když si Tomáš pořídil zrcadlovku a chtěli jsme udělat pár profi fotek, tak proč v něčem obyčejném. Ikdyž neumím popisovat outfity a v tomhle je fakt OUT, tak se o to aspoň pokusim. 

Upřímně moc nemusím články, kde vám všichni radí, kde co koupit a tak outfit, který vám nějaký bloger postne, vypadá dobře jen z věcí, které si koupíte tam, kde oni. Tenhle článek bude spíš o inspiraci, co si vzít na sebe a co k tomu sjednotit.  
Mám ráda celkem jednoduchý styl oblékání, kde převládá hlavně černá barva. Hodí se ke všemu, logicky a můžete ji sladit k jakékoliv jiné barvě. Teď ale výjimečně moje oblíbené černé kousky zůstaly doma a já vytáhla tuhle bombu. 

Celkem se mi líbí, když holka nosí nějaké pánské čupr tričko a tohle je právě to, který se mi mega líbí. Ne každé tričko by se mi to tohohle outfitu líbilo, ale bílá se mi v tomhle případě sakra líbí. 

Myslím, že tady by se rozhodně vyjímaly i klasické černé cigaretové kalhoty, ale džíny s dírama, why not.  
Od té doby, co jsem si pořídila tyhle bílé convers boty, nosím je pořád, ikdyž jejich nevýhoda je v tom, že jsou bílé, takže máte neustále strach si je zašpinit, protože pak je hanba je někam vytáhnout. Ale opět je to jeden z universálních kousků.  
SONY DSC
Jelikož miluju hlavně pohodlný styl, tak se snažím sjednotit pohodlné s hezkou kombinací a myslím si, že v tomhle případě se mi to povedlo. Ne vždy se musíte inspirovat sjednocením kousků ve svojí skříni, ale stačí kouknout do té pánské.  
A co vy? Co říkáte na tuhle kombinaci? Vyšli byste v pánském tričku ven? Nebo jen jen pod peřinu?  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *