michaela.tajchlova@seznam.cz

Yves Rocher, Bomb Cosmetics │LEDEN 2019

Yves Rocher, Bomb Cosmetics │LEDEN 2019

Během ledna jsem zabrousila do Albi a taky do Yves Rocher, kde jsem si, jak je mým zvykem, opět něco koupila. 

Začnu především nákupem v Albi. Zjistila jsem totiž, že alespoň u nás tam prodávají značku Bomb Cosmetics. Mojí oblíbenou značku koupelových šumivých bomb, glycerinových mýdel, balzámků a tak dále. Já od nich miluji právě bomby a sprchové scruby. Co jsem si ale všimla, tak Albi nabízí pouze bomby a mýdla. Cena se ale liší jak podle prodejny, tak i samotného internetu. Na stránkách www.anabela.cz se dají koupit prakticky všechny za 79,-. Na stránkách jedné drogerie, poměrně neznámé, stojí tuším 69,- a v Albi se cena odvíjí od toho, jestli je v bombě hračka nebo ne. S hračkou se cena pobyhuje okolo 99,- a ta klasická, kterou jsem si koupila i já, tak za 89,-. Už jsem o tom mluvila v některém z mých videí, ale ne všechny bomby od nich jsou stejné. Menší jsou spíše hydratační a více máslové. Tudíž není primárně účelem udělat hezkou vanu, ale spíše provonět a hydratovat pokožku. Pak ty větší, jsou také hydratační, ale navíc udělají větší parádu ve vaně. Na druhou stranu v porovnání s Lushem, je to málo. Cena je ale 2x nižší než za Lush. Většinou bývá na bombě jak název, tak i popis, z čeho je složený. Na tomto obalu ale bohužel nic takového nebylo, takže vám zůstane název produktu tajemstvím.

SONY DS

 

 

SONY DSC

Teď ale ke zbytku nákupu. Jsou tedy z www.yvesrocher.cz

Koupila jsem si jejich novou verzi sprchového gelu, který je s vůní broskve a anýzu. Miluji broskev a tohle byla jasná volba. Vzala jsem tedy tu menší lahvičku, ale pokud bude na mé poměry extra intenzivní, jdu si pro větší. Cena 79,-. Odkaz tady.

SONY DSC

Určitě si pamatujete, jak jsem vždycky básnila o krémech na ruce od Yves Rocher. Můj první byl s vůní manga a koriandru a opět jsem se k ní vrátila. Neotřelá kombinace, kterou u žádné jiné značky nenajdete. Hezky ruce hydratuje, zvláční a především zanechá krásný film na rukou. U mě to vysoká spotřeba, fakt. Cena 79,- a odkaz máte tady.

 

SONY DSC

Poslední produkt jsem dostala na pokladně za to, že jsem se u nich zaregistrovala. Mám už konečně nějaké výhody u značky, u které ráda nakupuji. Je to tahle řasenka, která má tvar přesýpacích hodin a je podobná právě řasence od Too Faced Better Than Sex. Podle mě se jí ale nevyrovná, alespoň podle prvních dojmů. Odkaz tady.

SONY DSC

SONY DSC

Jaký máte postoj ke značce Yves Rocher vy? Taky ji milujete, nebo vás nijak nevzala za srdce? 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *