michaela.tajchlova@seznam.cz

VÁNOČNÍ EDICE │Too Faced Part 1 │LISTOPAD 2018

VÁNOČNÍ EDICE │Too Faced Part 1 │LISTOPAD 2018

Krásný den vám přeji! Konečně jsem se pustila do vánoční edice a první článek jsou samozřejmě novinky. Tuhle novinku jsem pořídila na stránkách www.sephora.cz.

Dream Queen paletka od Too Faced

SONY DSC

Abych pravdu řekla, tak jsem mnohem víc nadšená z novinek od Too Faced vánoční kolekce, než z jakýchkoliv jiných. Tahle paletka mě dostala už v katalogu a ikdyž mě cena trochu znepokojila, tak jsem si jí i přes to pořídila. Stála 1600,-, ale v balení dostanete miniaturu Hangover setting spreje, cestovní verzi Better than Sex řasenky lesk na rty Pink Swan. Na lesky moc nejsem, takže nevím, jestli ho využiju, ale setting sprej alespoň porovnám v mým Peach Mist z broskvové kolekce a mini řasenku jsem chtěla vyzkoušet už pár měsíců zpátky, takže určitě chci zjistit, jestli je fakt tak skvělá a ten hype okolí je oprávněný. Bohužel jsou ale lidi, který jí milujou a jiní si prostě myslí, že není důvod si jí za takovou cenu pořizovat. Odkaz na paletku je tady

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Jinak obsahuje 24 očních stínů, bronzer, rozjasňovač a 2 tvářenky. Obal je z tvrdého papíru, což mi nevadí. Některé peny jsou lehce špatně zasazené do paletky, ale tak to už občas Too Faced udělá. Jinak dostanete k tomu i poměrně velkou taštičku s labutěmi, takže ji klidně můžete mít na převoz paletek, což bych ocenila, protože mě vždycky štve, že se třeba u papírového obalu zmáčknou rohy a tak podobně a proto raději paletky s sebou někam neberu.

A co jste pořídili vy z vánočních kolekcí ze Sephora.cz?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *