michaela.tajchlova@seznam.cz

Vánoce v Lush │ŘÍJEN 2019

Vánoce v Lush │ŘÍJEN 2019

VÁNOCE! VÁNOCE! Už se kvapem blíží, ale každopádně v Lush začaly už teď. Já jsem těmhle vánočním limitkám podlehla už minulý rok, ale letos jsem chtěla zkusit i něco dalšího. 
Některé produkty z Lush prostě miluju a jsou za pár korun, ale některé jsou poměrně drahé jako šampony, sprchové gely nebo bomby do koupele. 
Nicméně já si pořídila právě bombu do koupele a sprchový gel. Na druhou stranu vím, že oproti jiným bombám do koupele od jiných značek neudělají takovou parádu jako právě tyhle z Lush a sprchové gely dokáží opravdu z maličkého množství vytvořit spoustu pěny. Už pár měsíců zpátky jsem dostala malý vzoreček, opravdu malý a měla jsem ho asi na 3x! 
Co mi ale hrozně vadí, že některé blogerky prostě neříkají o produktech vše, ale mám na mysli například parfemaci. Skoro všichni si chválí sprchový vánoční gel Snow Fairy, tak jsem ho ovšem také chtěla zkusit. Cena za 100 ml je cca 220,- a to je opravdu dost, ale chtěla jsem ho prostě zkusit. Vánoční vůni ale nemá, nebo respektive ne pro mě, protože typická vůně je pro mě perník, skořice, citrusy, jablka nebo vanilka. Tohle voní jako cukrová vata, sladké bonbony nebo něco takového. Ano, především i Vánoce jsou spjaté se skladkostmi, ale není to typické.
SONY DSC
Dalším produktem je koupelová bomba Shoot for the stars. Je krásná bledě modrá s hvězdičkami, které udělají neuvěřitelný efekt modré oblohy ve vaně. Cena je tuším 180,-. 
SONY DSC
SONY DSC
Dostala jsem ale i vzorečky. Jedním z nich je produkt, který upřímně moc nechápu. Jedná se o tělový pudr Silky Underwear. Je tedy vhodný po koupeli na suchou pokožku. Mělo by to udělat matný, velice příjemný efekt. No..upřímně mě tohle vůbec neláká. Cena je asi 315,- za 60 g. Nevím, proč utrácet za něco, co vám zmatní tělo. Až ale vyzkouším určitě poreferuji, protože z tohohle já nejsem vůbec moudrá.
SONY DSC
SONY DSC
Posledním vzoreček je banánový šampon Blousey. Voní spíše po nějakém hodně aromatickém koření a po banánech vůbec. Nevadí mi to. Banány nesnáším a jen při jejich vůni se mi zvedá žaludek. Každopádně pokud by byl fajn, rozhodně si ho někdy pořídím, protože opravdu vypadá, že bude hodně vyživovat vlasy.
SONY DSC
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *