michaela.tajchlova@seznam.cz

Urban Decay Quick Fix #31

Urban Decay Quick Fix #31

Před několika měsíci jsem si pořídila tenhle Quick Fix od Urban Decay. K recenzi se však dostávám až nyní. Nebude to zase klasická recenze podle kritérií, ale spíše takový ten pokec o tom, jestli se vyplatí koupit nebo ne. Je mi jasné, že by bylo jednoduché vám to říct rovnou, ale něco co já ocením, nemusíte ocenit vy a naopak. Zakoupeno na www.sephora.cz 
Tohle je konkrétně miniatura za nějakých 400,- a pamatuji si, že na Sephora.cz měli v tu dobu 20 % slevy, takže jsem zaplatila nějakých 320,-. Nejdřív jsem si myslela už podle názvu, že se jedná o klasickou fixaci makeupu. Ale bohužel. To mě maličko zklamalo, abych pravdu řekla. Je to totiž taková péče pod makeup, aby vám vydržel déle. Když už ho mám, používám ho, ale že bych viděla nějakou razantní změnu, to se teda říct nedá.  
Střička je super. "Neplive" nějaké velké kapky, takže to je fajn, ale občas ho stejně používám i na hotový makeup. Jinak jelikož používám kvalitní makeup, tak nepotřebuji, abych používala něco, co prodlouží jeho výdrž. To už dělá můj makeup sám o sobě. 
Je hezky parfemovaný a voní po kokosu, ale to je tak jediné + ještě s krasným obalem, co mohu ocenit.  
Co se týče doporučení, myslím si, že pokud si ho koupíte, neuškodíte si tím, ale je to zbytečná věc a raději si kupte kvalitní makeup nebo dobrý setting sprej. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *