michaela.tajchlova@seznam.cz

Ukázky líčení│PART 2

Ukázky líčení│PART 2

Máme tu pokračování série líčení z různých paletek. Tak jdeme rovnou na to. 

Too Faced Dream Queen paletka

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Tohle líčení je prostě taková klasika. Do vnitřní části něco světlého, napojit na světlý stín další šťavnatý stín a oční důlek něčím rozzářit. Já konkrétně sáhla po vínové a ztratila sem líčení pudrově růžovou. Tohle líčení bude podle mě ideální spíše na léto. 

Urban Decay – Born to run

SONY DSC

Pokud mám chuť na tmavší a ve většině případů naoranžovělé líčení, sáhnu po této paletce. Dle mého není až tak variabilní, jak se zád.

Nars Ignited paletka

SONY DSC

SONY DSC

Tohle líčení nevypadá zas tak špatně, ba naopak! Ale variabilní tahle paletka také moc není. V hlavní roli FIALOVÁ!

SONY DSC

SONY DSC

Na druhou stranu tohle líčení ze stejné paletky už nevypadá tak dobře. Není nejhorší, ale vidíte na řasách ty malé třpytky? ty jsou od třpytivých stínů, nebo-li plíšky, které napadaly na řasy. Co je ale paradox, že i těch třpytek na víčku moc nezbylo. 

Too Faced Chocolate Gold paletka

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Na zelený čtvrtek jsem vytáhla zelené barvy a byla jsem spokojená, asi je vytáhnu dřív, jak zase za rok. A navíc CG paletka je na tohle fakt super!

Huda Beauty New Nude paletka

SONY DSC

SONY DSC

Můj nejnovější přírustek je HB New Nude paletka. Je to konkrétně líčení za použití jak matných, třpytivých stínů, tak i slisovaných třpytek. Líčení vypadalo dobře, ale nikdy jsem s takovými třpytkami nepracovala, takže musím tohle ještě vypilovat. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *