michaela.tajchlova@seznam.cz

Too Faced Dream Queen paletka │VÁNOČNÍ LIMITKA #37

Too Faced Dream Queen paletka │VÁNOČNÍ LIMITKA #37

Krásný čtvrtek vám přeji! Dneska jsem vám připravila další rezenci a to na paletku z vánoční edice na Vánoce 2018. Vím, že teď už ji s největší pravděpodobností neseženete, ale možná si uděláte obrázek o tom, jestli vánoční limitky od TF stojí za to.  
SONY DSC
Tuhle paletku jsem koupila společně s kosmetickou taštičkou, která je mega prostorná, takže super na převoz paletek. Většina mých kosmetických taštiček je tak velká, že se do ní vejdou jen kompaktní kosmetika a pár štětců. Ideální velikost, pokud rádi cestujete s paletkami. Pak jsem dostala v balíčku i Better Than Sex řasenku a neprodejný lesk Pink Swan (článek tady). Dnes je ale předmětem paletka, na kterou mám takové až rozporuplné názory a proto chci projít každý stín po stínu.  
Obsahuje nejen 24 stínů, ale i jeden bronzer, dvě tvářenky a jeden rozjasňovač.  
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
Bronzer  Chestnuts Roasting mi hodně připomíná Chocolate Soleil v odstínu Dark Chocolate, který mám doma a je to opravdu tmavý teplý odstín. Oba bronzery jsou pigmentované stejně, spíše méně, ale já to oceňuji. Vždy můžete na pigmentu přidat navrstvením. Tohle je ale paradoxně spíš můj odstín na léto, ne na porcelánovou pleť v zimě. Má v sobě ale lehký shimmer, který na pleti není skoro vidět. 
Tvářenka Winterberry je hezky narůžovělá má sem tam bílé třpytky, takže taky jej prakticky na tváři neuvidíte. Nesmíte to s ní ale přehnat, jinak budete mít mega růžové tváře. Sweet on Santa je brosková tvářenka se shimmerem, opět krásná tvářenka, kterou jsem dosud ve své sbírce neměla.  
Rozjasňovač Snow Extra je tmavě zlatý, opět ideální na léto. Pigmentace hází krásné odlesky a vydrží, takže super.   
A teď už se konečně vrhneme na stíny. Twinkle je odstín do stříbrno bílé a složený spíše s jemných namletých třpytek. Já dělám rozdíl mezi třpytivým stínem, který je máslový a rozemleté třpytky beru jako něco, co se dá občas špatně dát na víčko suchým štětcem a lehce opadává. Lepší je nanést ho prstem, ale pigmentace suprová. Wrap It Up je taky z namletých třpytek. Zlato oranžovo růžová barvička, která je poměrně ojedinělá v mé sbírce. Secret Santa je tmavší teplá hnědá, matná a není zas tak pigmentová, ale dá se navrstvit, ale je super na ztrácení. Polar Bear Hug je bílá se shimmerem, ideální pod obočí. Krásně vydrží, pigmentace suprová. Unwrapped je podobná Secret Santa, ale ještě více do teplé hnědé. Přijde mi zbytečné mít takové dva v jedné paletce. 
Christmas Cookie, je tmavší hnedá spíše lehce do vínova se zlatými třpytkami. Je krásná, hezky se s ní pracuje, ale moc nevydrží. To už ale víme, že sem tam se prostě TF tmavé stíny, co se výdrže týče, nepovedou. Podobný odstín je Here for the 'Hos je podobná, ale více do černé s bílými třpytkami. Krásný odstín a i na oku hezky třpytky vyniknou, ale bohužel se z oka vytrácí, což mě mrzí, protože je to fakt krásný odstín, na video nebo na fotku ideál. Let's Kringel je cihlový stín a ty já nemusím. Opět v matném provedení a pigmentace na jedničku. All the Jingle Ladies je typický zlatý stín, který je v každé mé druhé paletce, ale hezky třpytivý, pigmentace opět skvělá. Snowball Effect je matná, spíše do barvy kůže. Takže skvělá na ztrácení a tady pigmentaci vůbec neřeším. Tmavší shimmerová růžová se zlatými třpytkami Pink Flurries není pigmentovaná nijak zvlášť a to mi celkem vadí, ale na takové růžové já stejně moc nejsem, takže to v podstatě přehlížím. Podobná tomuto stínu a zároveň i tvářence Winterberry je Kiss Miss a opět není moc pigmentovaná, ale super do ohybu na ztrácení. Líčení má pak jinou dynamičnost, protože já většinou ztrácím studenými nebo světlými hnědými, takže oceňuji snad poprvé nepigmentový stín.  
Když se řeknou Vánoce, každý si určitě vybaví červenou barvu. Cozy Up je super třpytivá červená, která je sprostě super. Hezky máslová a vydrží na oku. Son of a Nut Cracker je matná tmavě hnědá. Nemám s ní problém, krásná na ztmavení vnějšího víčka. Teď už to půjde prakticky z kopce. S'Elfies je jeden z těch problémových, ale bohužel, ale je složena jenom ze třpytivým plíšků. Ideální je nanést prstem a nebo mokrým štětcem a jako by se "zarýt" do stínu a nehladit ho, pak na oku prakticky nic není, ale mrzí mě to. To je studený růžovo fialový stín z plíšků. Další, který má stejný problém je Keep Your Hands to Your Elf akorát růžovo stříbrný. Podobný, akorát texturou o něco lepší je Holly Grail, který je holografický, základ má takový hnědo vínový, ale z jedné strany vypadá modrý, stříbrný nebo lehce nafialovělý. Na oku ale moc nevynikne, bohužel. Poslední stejné textury je Silver Bells, který stříbrno stříbrný. Sice vydrží, ale aplikace je složitější.  
Santa's Bakeshop je opět matný stín, něco mezi Son of a Nut Cracker a Secret Santa. Hezky pigmentovaný. Let's Roll, krásný vínový stín, se hezky nanáší, pigmentace super, co víc si přát. Musí se sice navrstvit, ale kam ho dáte, tam vydrží. Christmas Cheer je prakticky stejný jako Christmas Cookie, akorát má růžové třpytky. Pigmentace opět super. Christmas FOMO je krásná shimmerová fialová s modrou. Problémem ale je, že nevydrží. Special Delivery je černo černá matná. Pigmentace suprová, ale nezkoušela jsem ji, protože se raději spoléhám na jiné značky. Někdy zkusím a na mém instagramu poreferuji. Podle je Holly Daze, který je unikátní opět svou zelenou barvou. Stejně tak jako ten krásný modrý moc nevydrží.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *