michaela.tajchlova@seznam.cz

Too Faced Cocoa Contour paletka #57

Too Faced Cocoa Contour paletka #57

Nová, respektive inovovaná paletka Cocoa Contour je krásná paletka, která se mi líbila hned od té doby, co vyšla v Americe. Neměla jsem však potřebu ji mít doma, ale postupem času se dá říct, že jsem dospěla k tomu, že ji chci, ale ani ne tak potřebuji. 
SONY DSC
Obsahuje 3 bronzery, tvářenku, transparentní a banánový pudr. Paletka krásně voní po kakau! Nepoužívala jsem dosud ani jeden z těchto druhů pudrů, používám klasický zabarvený, kompaktní. 
Po pudrech mám hezky jemnou pleť a naštěstí není vidět na pleti ani jeden. Bála jsem se, že po transparentním bude pleť až moc světlá, respektive bílá a po tom banánovém, že bude nažloutlá. 
Zkoušela jsem dát na jednu půlku jeden pudr a na druhou druhý pudr. Rozdíl na pleti není vůbec vidět. Svým způsobem je to dobře, ale pak nechápu význam spíše toho banánového pudru. U transparentního to chápu, protože ti, kteří ho používají nechtějí aby barvu obličeje změnil odstín pudru. 
Ten banánový mi přijde, že je ale více prášivější, byť jsem použila jeden a ten samý štětec. Embosování TF prakticky ihned začalo mizet a jsou lehce vidět rýhy, tak více zapečený je ten transparentní, ale v tom nevidím problém. Akorát ten banánový bude rychleji ubývat.
SONY DSC
Tvářenka je meruňková, což není můj ideální odstín tvářenky. Mám radši spíše do růžova nebo fialova. Budu ji ale používat tak jako tak. Je ale docela nenápadná. Což je při tomto odstínu dobře. 
SONY DSC
Ten nejtmavší bronzer je na mě až moc tmavý, ale až se opálím, tak bude super. Střední odstín je super na přelom jara a léta a ten nejsvětlejší v zimě. Aspoň mi prozatím nahradí mojí oblíbenou Hoolu Lite, kterou jsem používala hlavně v zimě a byla super. Tenhle bronzer je alespoň maličko studenější, než Hoola Lite. 
SONY DSC
Moje shrnutí tedy zní. 5 produktů ze 6 (kromě banánového pudru) nepráší nijak zvlášť. Bronzery ani tvářenky nejsou nijak zvlášť pigmentované, což já oceňuji. Nedávala jsem vám sem ani swatche, protože na nich nebylo prakticky nic moc vidět, ale jak už jsem psala..mě to vyhovuje. Balení je krásné, sice plastové, ale působí jako kov. Zavírání je na magnet a obsahuje zrcátko. Za mě super především na cesty, nebo pokud nestíháte a chcete všechno sfouknout s jednou paletkou. Cena je 1250,- a odkaz máte tady. 
SONY DSC
SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *