michaela.tajchlova@seznam.cz

Tony&Guy, Dior │BŘEZEN 2019

Tony&Guy, Dior │BŘEZEN 2019

Mám tady velice krátký článek, který se bude týkat pouze jednoho produktu a dvou vzorků. Jedná se o suchý šampon od značky Tony&Guy a on vzorky dvou makeupů od značky Dior Backstage.

SONY DSC

O značky Tony&Guy už jsem slyšela, ale až teď jsem se rozhodla koupit si jejich suchý šampon. Přijde mi, že tenhle produkt je něco jako Too Faced Better Than Sex řasenka. Půlka lidí, co jí vyzkoušela, jí miluje, druhá půlka nenávidí. A stejně to vidím i u tohoto šamponu. 

Moje první dojmy jsou takové “nic moc”, protože nemohu říct, že nedělá nic, ale zase nemohu říct, že opravdu něco dělá. 

SONY DSC

Vyzkoušela jsem ho jako záchranu, když jsem vlasy měla docela dost mastné a potřebovala jsem během hodiny odejít. Nepomohl, takže jsem si vlasy musela jednoduše umýt. Nebyl prakticky vidět žádný rozdíl před použitím a po použití. Na druhou stranu, pokud máte lehce mastné vlasy, pomůže, ale efekt nevydrží dlouho. Svým způsobem je ale super spíše jako prevence. Vlasy se mi pak tolik nemastí a dá se s nimi mnohem lépe pracovat. 

Zdá se, že tenhle produkt nebude tak špatný, ale smysluplnou recenzi vám dám po jeho vypotřebování, protože ikdyž mi svým způsobem vyhovuje, pořád to není suchý šampon, po kterém sáhnete, když potřebujete, aby vaše mastné vlasy vypadaly dobře. 

Pak tu mám dva vzorky makeupu od Dior Backstage. Už tak rok zpátky jsem měla poměrně tmavý odstín, který jsem zkusila v létě. Seděl mi hezky, akorát bylo nutné stáhnout maličko jeho tmavost. 

SONY DSC

Mám tedy odstín 1N a 2N. Sami vidíte, jaký už je mezi nimi rozdíl. 1N už jsem zkusila a na přelom zimy a jara byl ideální. Myslím si, že koncem května mi skvěle bude sedět i 2N. Svým způsobem si na něj už nějaký ten pátek brousím zuby. Můj oblíbený All nighter od UD mi na mé pleti přestal sedět, takže na mojí pleť je třeba už změnit makeup. Na to, že je to značka Dior, je i poměrně za slušné peníze. 

SONY DSC

SONY DSC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *