michaela.tajchlova@seznam.cz

Tipy na podzimní líčení

Tipy na podzimní líčení

Předpokládám, že každý máme podobné představy o podzimních barvách. Pro mě je to vínová, zelená, hnědá a hořčičná. Letos ty horčičné tóny poletí, ale ikdyž se mi moc líbí, tak například nová paletka od UD Naked Honey je na mě zbytečně velká a nevyužila bych ji za takové peníze. 
SONY DSC
Řekla bych, že tohle je dost profláklé líčení, nemyslíte? Zelená je barva, kterou můžete vytáhnout jak na podzim, tak na jaře, zvlášť na zelený čtvrtek. Začínám si na tu zelenou zvykat a mega se mi to líbí. V kombinaci s lehce oranžovou je to super kombo.  Líčení je vytvořené s Too Faced Chocolate Gold paletkou. V hlavní roli - zelená.
SONY DSC
Matné líčení nikdy nezklame. Tohle líčení nosím asi nejčastěji. Baví mě. Vínová a něco světlého do vnitřního koutku a líčení vypadá suprově. V hlavní roli - vínová.
SONY DSC
Obyčejné líčení? Možná, ale na podzim jako dělané. Na fotce to tolik není vidět, ale v reálu ano. Moc se mi líbí třpytivý odstín přes celé víčko, ztracený matným odstínem a vnější koutek je z vínovo-hnědé matné barvičky. Tohle líčení nosím asi nejčastěji. V hlavní roli - rose gold.
SONY DSC
Líčení s Naked 2 od Urban Decay, je vlastně hrozně krásná paletka, protože s ní uděláte krásné studené líčení a to se mi fakt moc líbí. V hlavní roli - studená hnědá.
SONY DSC
Oranžová je také velice úzce spjatá s podzimem. Kombinace oranžové, byť ji moc nemusím, a hnědé mě velice baví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *